Hikayeli oyun tavsiyesi

Ostap Bender

Centipat
Güzel bulduğunuz hikayeli oyunlar varsa önerebilir misiniz? Eski veya yeni fark etmez. Grafik takıntılısı birisi de değilim. Bu arada ben konsol oyuncusuyum, PC şimdilik maalesef yok. PS2, PS3 ve PS4'te bir sürü hikayeli oyun bitirdim. Baya fazla oyun bitirdim ama ben kendi serilerinde oynayıp hikayesini daha çok sevdiğim oyunlardan liste yapayım.

RDR1 ve 2.
GTA Vice City, San Andreas ve GTA IV.
The Witcher 3.
CoD Modern Warfare 1, 2 ve 3, Black Ops 1 ve 2.
GoD of War 3 ve 2018.
The Last of Us.
Uncharted 2 ve 3.
Assassin's Creed 2 ve Brotherhood.
Max Payne 1 ve 2.
Mafia 1 ve 2.
Far Cry 3.
Metro Last Light ve Exodus.
MGS 3 ve 4.
Dishonored.
Fallout New Vegas.
Prince of Persia Warrior Within.
Resident Evil 2, 4, 7 ve Village.

Max Payne 3 PS3 üzerinden bitirdim. Hikayesi fena değildi ama hikaye ilk 2 oyun kadarda çok iyi değildi. Dead Space ilk 2 oyununu ve Spider-Man'i alıp oynayacağım bir gün.
Hocam M3 de hikaye ve oynanış olarak kötü değil üstelik grafik olarakda yılına göre zirve. Spiderman'ı mutlaka öneririm miles morales ile birlikte 50 saat gömersiniz bunaltmadan.

Hocam M3 de hikaye ve oynanış olarak kötü değil üstelik grafik olarakda yılına göre zirve. Spiderman'ı mutlaka öneririm miles morales ile birlikte 50 saat gömersiniz bunaltmadan.
Max Payne 3 oynanış ve grafiklerine laf etmem zaten. Fakat hikaye ve atmosfer olarak ilk iki oyunu kadar çok iyi değil yoksa fena değil hikayesi.

Ghost Recon Wildlands, The Division serisi.

Geri
Yukarı