Hikayeli ve sürükleyici oyun önerisi

AC Odyssey öneririm. Bitirdikten sonra boşluğa düşüyorsunuz. Hikayesi de gayet güzel sizi içine alıyor. Grafikleri gerçekten çok güzel ve haritası oldukça geniş ki mekansal tasarımları da çok güzel yapılmış. Oyunda sırf dolaşarak bile saatlerinizi harcayabilirsiniz. Uzun soluklu bir macera var. Oynamadıysanız oynayıp yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim.
Aklımda hocam not alıyorum, teşekkürler :)

Arkadaşlar herkese iyi geceler, tavsiyelerinizi beklediğim şey, hikayesi kendine bağlayan ve bittikten sonra tarif etmek gerekirse sizi boşluğa düşüren oyun önerileri. Bilgisayarım orta, orta-üst oyunları rahatlıkla oynatabilecek seviyede, Witcher 3'ü listeme ekledim. Örnek vermek gerekirse Mafia II, Call of Duty Ghost, Heavy Rain gibi oyunları çok beğenmiştim. Şimdiden teşekkür ederim.

Detroit Become Human, Titanfall 2 ya da CoD MW2.

AC Odyssey öneririm. Bitirdikten sonra boşluğa düşüyorsunuz.
Nasıl boşluğa düşebiliyorsunuz şu oyundan sonra? Ana görevlerden ilerleyebilmek için durmadan yan görev yapmanız gerekiyor. Sürekli adamların mekanlarını basıp, sandık arayıp duruyoruz. Aynı şeyleri milyon defa yapıyoruz.

Hikayeli bir şey arıyorsan Beyond Two Souls var. Heavy Rain'i beğendiysen oyna bunu da.
Arkadaşlar herkese iyi geceler, tavsiyelerinizi beklediğim şey, hikayesi kendine bağlayan ve bittikten sonra tarif etmek gerekirse sizi boşluğa düşüren oyun önerileri. Bilgisayarım orta, orta-üst oyunları rahatlıkla oynatabilecek seviyede, Witcher 3'ü listeme ekledim. Örnek vermek gerekirse Mafia II, Call of Duty Ghost, Heavy Rain gibi oyunları çok beğenmiştim. Şimdiden teşekkür ederim.
AC serisine de bakabilirsin. Gayet sürükleyici bir oyun. Eline aldığında bırakmadan bitirmek istiyorsun.

The Evil Within Serisi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
F.E.A.R Serisi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı