Hikayesi dokunan oyun tavsiyesi

Wiinchester

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle sistemim her oyunu açar ve istediğim oyunun grafiklerinden daha önemlisi hikayesinin güzel olması. Oyunu bitirdiğim de adını hemen unutacağım değil, aklıma geldiğinde güzel duygularını hatırlatan oyun tavsiyesi istiyorum.
Daha önce hikayesi hoşuma giden oyunlar:
  • A Way Out
  • RDR 2
  • Life is Strange
  • Beyond Two Souls
  • CoD MW Serisi
  • Witcher Serisi
  • Hellblade
  • Metro 1 ve 2

Öncelikle sistemim her oyunu açar ve istediğim oyunun grafiklerinden daha önemlisi hikayesinin güzel olması. Oyunu bitirdiğim de adını hemen unutacağım değil, aklıma geldiğinde güzel duygularını hatırlatan oyun tavsiyesi istiyorum.
  • A Way Out
  • RDR 2
  • Life is Strange
  • Beyond Two Souls
  • CoD MW Serisi
  • Witcher Serisi
  • Hellblade
  • Metro 1 ve 2
Assassin's Creed Revelations,şu oyunu kötülüyenler var ancak,birisi öldüğünde "Requiestcat in pace Brother" gibi şeyler söylemeye başladım.

• A Way Out
  • RDR 2
  • Life is Strange
  • Beyond Two Souls
  • CoD MW Serisi
  • Witcher Serisi
  • Hellblade
  • Metro 1 ve 2
TWD bütün sezonlar.

• A Way Out.
  • RDR 2
  • Life is Strange.
  • Beyond Two Souls.
  • CoD mw serisi.
  • Witcher serisi.
  • Hellblade
  • Metro 1 ve 2

To the Moon, Finding Paradise.

To The Moon, istek listemde duruyordu alacaktım iyi ki hatırlattın. Mafia 1 oynadım güzel oyundu.
Mafia 1'i beğendiyseniz Mafia 2'ye de bakın derim. Ancak Classics versiyonu Steam üzerinde yok, Epic Games'den edinebilirsiniz. Definitive Edition ile Classics arasında kaplama dışında fark yoktur. Aradaki fiyat farkına değmez. Ayrıca Mafia 2 Classics sadece 6 GB'dı yanlış hatırlamıyorsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı