Hikayesi güzel aksiyon animesi önerisi

Çalıkuşu

Hectopat
Yer
Paradis Island
Şu an 3 anime bitirdim. Sırasıyla bunlar attack on titan, boku no Hero academia ve en son izlediğim fullmetal alchemist: Brotherhood. Aralarında en çok sevdiğim AOT oldu sonra FMAB en son BNHA.
Aot ve fmab sevmemin sebebi hikayelerinin güzel olması ve aksiyon sahnelerinin beni benden alması. Bnha'de tabii aksiyon sahneleri güzeldi ama hikaye bakımından diğerlerine göre daha mahrumdu.
Bende sizden anime önerilerinizi bekliyorum. Aralarında eminim bunu da izlemelisin dedikleriniz vardır. Hikayesi güzel ve aksiyon dolu olursa sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Neon Genesis Evangelion. Hikayeyi anlatmakta sorun yaşıyor. Akılda kalan sorular için End of Evangelion filmini izle.

Code Geass, Guilty Crown.
Grancrest Senki, Rokka no Yuusha. Bu ikili üzerine anime tanımam.
  • Akame ga Kill
  • Claymore
  • Dororo
  • Kiseijuu
  • Tate no Yuusha no Nariagari
  • Kimetsu no Yaiba
  • Black Lagoon
Neon Genesis Evangelion. Hikayeyi anlatmakta sorun yaşıyor. Akılda kalan sorular için End of Evangelion filmini izle.
Aralarından çizim tarzı olarak hangileri AOT veya FMAB tarzı.

Şu an 3 anime bitirdim. Sırasıyla bunlar Attack on Titan, Boku no Hero Academia ve en son izlediğim Fullmetal Alchemist: Brotherhood. Aralarında en çok sevdiğim AOT oldu, sonra FMAB, en son BNHA.

AOT ve FMAB sevmemin sebebi hikayelerinin güzel olması ve aksiyon sahnelerinin beni benden alması. BNHA de tabii aksiyon sahneleri güzeldi ama hikaye bakımından diğerlerine göre daha mahrumdu.

Ben de sizden anime önerilerinizi bekliyorum. Aralarında eminim bunu da izlemelisin dedikleriniz vardır. Hikayesi güzel ve aksiyon dolu olursa sevinirim :)

NOT: ECC'i önermezseniz sevinirim. Çizim bakımından AOT ve FMAB'a benzerse sevinirim.
Sağ olsun moderatör yeni açtığım konuyu gelmiş buraya yapıştırmış. :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı