Hikayesi güzel olan oyun tavsiyesi

Kanka oyun Türkçe mi? Altyazılar falan YouTube'a baktım Türkçe gözüküyor, yama falan mı var yoksa oyunun orijinali mi Türkçe?
The Witcher 3'de türkçe dil seçeneği mevcut fakat onlar resmi çeviri yaptığı içi bazı uygunsuz kelimeleri tam anlamına çevirmiyorlar Türkçe'de yani o yüzden ben DonanımHaber'in The Witcher 3 Türkçe çevirisini yükleyip oynadım ki en başarılı çeviride budur sana da tavsiye ederim.
Max Payne 1-2 özellikle bu oyunların giriş ekranlarında oyunun mükemmel olduğunu anlıyorsun. ( 3. Oyunu oynamana gerek yok seriyle alakası yok )
Mafia 1-2 ( 3. Oyunu oynamana gerek yok seriyle alakası yok )
Saydığın tüm oyunları bitirdim hocam yine de sağ olasın.
Ben de bugün düzgün bir başlangıç yaptım. Deflect ve kombo yapamıyorum tuş önerisi yapabilir misin?
Witcher 1'e mi başladın dostum ?

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered oyununu önerebilirim. Daha 2 saatim var ama şimdiden hikaye olarak hoşuma gitti. Hem katili, hem de polis tarafını oynayabildiğimiz, yaptığımız en ufak detaya kadar hikayenin değiştiği bir oyun. Arkasında Quantic Dream gibi bir firma var.

Ben The Elder Scrolls : Skyrım' ı öneririm film izlemek gibi. Özellikle fantastik hikaye yapısı ve bol bol gizem içeren büyük haritasıyla denenmesi gereken bir oyun. Biraz eski bir oyun fakat ''Special Edition'' adı altında yenilenmiş bir sürümü mevcut. Türkçe yama seçenekleri var ve oldukça kapsamlı.

SOMA adlı korku, bilim-kurgu oyunu var. Hikayesi daha çok insanların psikolojisini anlatıyor gibi. Steam üzerinden incelemelere bakabilirsiniz.
Hikayesi: kıyametten sonra okyanus tabanında kalan son insanlar var. Fakat ana karakter Simon kıyametten yüz yıl önce bir beyin hasarını onarmak için bir makinaya giriyoruz. Bu makine bizim bilincimizi kopyaladığı için kıyamette uyanıyoruz. Elbetteki sadece kendini Simon sanan bir makinayız.
Oyun Epic Games'de ücretsiz dağıtılıyor. İnternette ise türkçe yama bulunmakta.

Hikayesi güzel oyun olarak Mafia II'yi öneririm, defalarca bitirmişimdir.
Onu bende defalarca bitirdim dostum çok eski oyunları söylemenize gerek yok zaten çoğunu oynadım bana böyle daha yeni nesil bir şeyler lazım üstünden fazla zaman geçmemiş.
Ben The Elder Scrolls : Skyrım' ı öneririm film izlemek gibi. Özellikle fantastik hikaye yapısı ve bol bol gizem içeren büyük haritasıyla denenmesi gereken bir oyun. Biraz eski bir oyun fakat ''Special Edition'' adı altında yenilenmiş bir sürümü mevcut. Türkçe yama seçenekleri var ve oldukça kapsamlı.
Skyrimi hali hazırda mod lu olarak oynuyorum dostum yine de teşekkürler.

Arkadaşlar, hikayesi sıkmayacak eğlenceli ve oynanış, arayüz v.s bakımından güzel olan bir oyun arıyorum, önerilerinizi bekliyorum.

The Witcher yazmazsanız sevinirim malum oyunda 857 saatim var 😅

Not: Silah oyunu falan olursa daha güzel olur. Örnek vermek gerekirse Far Cry gibi mesela. Bilgisayarımın özellikleri imza kısmında yazıyor oraya bakarak yüksek grafikli oyunları da önerebilirsiniz.
- Metro Exodus (Önceki Metro 2033 ve Last Night'ı da mutlaka tavsiye ederim)
- BioShock serisi (Hikaye arıyorsanız size istediğinizi mutlaka verir)
- Borderlands serisi (Eğer toon grafiklerden hoşlanıyorsanız tam sizlik olabilir)
- Watch Dogs 1-2
- S.T.A.L.K.E.R serisi (Eskilerden bir oyun, özellikle Call of Pripyat)
- Dishonored 1-2 (Güzel hikayeli bir seridir)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı