Hikayesi güzel oyun önerileri

Vampyr ve The Sinking City oyunlarını bence severek oynayabilirsin.
Vampyr'ın videolarını izleyip bitirmiştim. Easter Gamers TV'de Skinking City adlı oyunu gördüm. Ya Sinking City'e başlayacağım ya da Final Fantasy'nin son oyununa.

Böyle hikayesi güzel bir oyun istiyorum, korku olabilir. Doğa üstü tarzı da olabilir, veya bir ergeni de yönetebiliriz. Sadece kaliteli oyun istiyorum. Witcher ve Elder serisi hariç. Outlast, Metro, Soma, Re: 2 Remake hariç. Önerilerinizi bekliyorum oyunlara açım. DMC benzeri de olabilir. Ayrıca şu Final Fantasy son oyunu nasıl? Başlamalı mıyım? Lütfen detaylı bir şekilde yazın oyunlara açım dayanmıyorum artık.
Middle-earth Shadow of War önerebilirim. Şu an Steam'de tüm DLC'ler dahil 32 TL. Kaçırmayın derim...

Teşekkürler o gün yazmayı unuttum fakat oyunu aldım ve bitirdim. :)
Yıllar sonra yeni tavsiyeler verelim o zaman :)

-Days Gone
-A Plague Tale: Innocence
-A Plague Tale: Requiem
-Red Dead Redemption 2
-UNCHARTED™: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu
-Beyond: Two Souls
-Detroit: Become Human
-Immortals Fenyx Rising (Çocukluğumda oynadığım Super Mario Bross'tan sonra en eğlenceli oyun!)

Yıllar sonra yeni tavsiyeler verelim o zaman :)

-Days Gone.
-a Plague Tale: Innocence.
-a Plague Tale: Requiem.
-Red Dead Redemption 2
-Uncharted™: Hırsızlar mirası koleksiyonu.
-Beyond: Two Souls.
- Detroit: Become Human.
-Immortals Fenyx Rising (çocukluğumda oynadığım super mario Bross'tan sonra en eğlenceli oyun!)

Oynamak isterdim o oyunları fakat RAM takviyesi yapmam gerek :D o kadar RX 590 aldım 8 GB, fakat RAM 4 kaldı haha. Beyond Two Souls oynuyorum şu an yarısını bitirdim. Arkadaşın yazdığı Cry of Fear'ı oynayacağım. Sanırım Half-Life moduymuş eskiden. RAM takviyesinden sonra 12 GB RAM olacak o oyunları da o zaman alıp oynayacağım tek tek sağ olasın.

Kimse yazmamis sanirim, titanfall 2 hikaye olarak cok sevdigim bir oyundur, tavsiye ederim. Ergen yonetmek istersen de Life Is Strange olabilir

Böyle hikayesi güzel bir oyun istiyorum, korku olabilir. Doğa üstü tarzı da olabilir, veya bir ergeni de yönetebiliriz. Sadece kaliteli oyun istiyorum. Witcher ve elder serisi hariç. Outlast, metro, Soma, re: 2 remake hariç. Önerilerinizi bekliyorum oyunlara açım. DMC benzeri de olabilir. Ayrıca şu Final Fantasy son oyunu nasıl? Başlamalı mıyım? Lütfen detaylı bir şekilde yazın oyunlara açım dayanmıyorum artık.

Undertale.

Tür belirtmemişsin, hikaye için ekliyorum birkaç tane yazılmamışlardan.

- To the Moon
- The Forgotten City
bir de ucundan LA Noire eklenebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı