Hikayesi güzel oyun önerisi

252217

Hectopat
Makaleler
1
Son düzenleyen: Moderatör:
Akşamdan sahura kadar takılmalık hikayesi güzel oyun önerir misiniz? Açık dünya olmasın lütfen açık dünya pek hoşuma gitmiyor oyun süresi fark etmez ama hikaye baştan sağma olmasın, cidden hakkını verecek hikâyeli oyun arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum :)

Hikaye açısından etkilendiğim oyunlar:
Bunlar birkaçı buna benzer oyunlarınızı bekliyorum.
GTA V, GTA San Andreas, Red Dead Redemption 2, Max Payne serisi, Mafia II, Mafia Definitive Edition, Bully, Batman Arkham Asylum, Origins ve City( açık dünya istemem dersen bile bunlara bak tatmin olursun olmazsan gel beni bul )

dediğiniz filtrelere uygun bilmiyorum ama korku temalı hikaye oyunu istersen Outlast serisi olabilir.

Hikayesi asla baştan sağma değil tüm oyunlarda birbiriyle alakalı olaylar mevcut.

Açık dünya olmayan ,distopik oyun olan Wolfenstein serisini öneririm(the New order, the old blood, Wolfenstein II the New colossus ve Wolfenstein youngblood).

GTA V, GTA San Andreas, Red Dead Redemption 2, Max Payne serisi, Mafia II, Mafia Definitive Edition, Bully, Batman Arkham Asylum, Origins ve City( açık dünya istemem dersen bile bunlara bak tatmin olursun olmazsan gel beni bul )
Dediklerinizin yarısını oynadım bitirdim eğlendim ama diğer oyunlar bana göre bir tık önde açık dünya oynarken biraz bunalıyorum
dediğiniz filtrelere uygun bilmiyorum ama korku temalı hikaye oyunu istersen Outlast serisi olabilir.

Hikayesi asla baştan sağma değil tüm oyunlarda birbiriyle alakalı olaylar mevcut.
ilk seriyi oynamıştım 2. seriyi de bakacağım teşekkürler

1. Red Dead Redemption 2
2. Tomb Raider 2013
3. Rise of the Tomb Raider
4. Shadow of the Tomb Raider
5. Detroit Become Human
6. Beyond Two Souls
7. To The Moon
8. Mafia Definitive Edition
9. Mafia 2
10. GTA 4
11. Witcher 3
Saydıklarınızın hepsini biliyorum 8 tanesini oynadım bitirdim gerisi pek sarmadı

Saydıklarınızın hepsini biliyorum 8 tanesini oynadım bitirdim gerisi pek sarmadı
Hangilerini bitirmediniz. Belki fikrinizi değiştirebilirim. Bu arada A Plague Tale Innocence gibi bir cevheri oynamış olmanız beni çok mutlu etti. Eğer listenizde olmasaydı ilk önereceklerim arasındaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı