Hikayesi İyi Oyun Tavsiyesi

Batman Arkham Serisini kesinlikle bende öneriyorum. Ayrıca kesin ve kesinlikle The Walking Dead. Hele ki 1.Sezon ayrıydı. Sende yeri hep ayrı olacak bir oyundur bence.

Aga be gözümde canlanır o koskoca mazi... Stalker serisi efsanedir çok güzel bir oyun.
Üstelik metro 2033'ü kesinlikle denemelisiniz efsanevi bir hikayesi var.

Dostum ben o oyunu merak ediyorum da, ne anlatıyor? Zombi falan mı var?
Stalker Çernobil faciası sonrası olan olayları ve mutant& yaratıkları anlatıyor. Npc'lerle iletişim var, yan görevler var, güzel grafikler var.
Metro 2033 ise rusyayı konu alıyor dünyaya sanırım atom bombası atılıyor (tam bilmiyorum orasını)
Sonra dünya yaşanılamaz hale geliyor insanlar sığınak olarak Metro'yu kullanıyor. Ve üstüne üstlük acıklı bir hikaye ekliyorlar. Metro 2033 ile last light bağlantılıdır. Kızılderililer adamdır. :)

Stalker Çernobil faciası sonrası olan olayları ve mutant& yaratıkları anlatıyor. Npc'lerle iletişim var, yan görevler var, güzel grafikler var.
Metro 2033 ise rusyayı konu alıyor dünyaya sanırım atom bombası atılıyor (tam bilmiyorum orasını)
Sonra dünya yaşanılamaz hale geliyor insanlar sığınak olarak Metro'yu kullanıyor. Ve üstüne üstlük acıklı bir hikaye ekliyorlar. Metro 2033 ile last light bağlantılıdır. Kızılderililer adamdır. :)
Peki kafama göre bir tane alsam seriden kopar mıyım? İlla baştan mı oynamalıyım?

Bro metro 2033'den başla last lighten başlarsan hiçbirşey anlamassın. 2033'de gazı veriyorlar, last ligh'te bomba patlıyor.
Onun haricinde stalker serisi önerimdir. Clear sky veya call of pripyat oynayabilirsin.

PS4' de ise Uncharted 4 oynamadım fakat bütün bölümlerini izledim bittiği için çok üzülmüştüm. PC için ise Tomb Raider, Mafia 2 ve Witcher 3 bence iyi oyunlardı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı