Hikayesi ve grafikleri güzel oyun önerisi

Önerileriniz için teşekkürler başka oyun önerileriniz varsa bekliyorum. Bu arada witcher 3 indirmiştim fakat ilk 2 saatte beni aşırı sıktı bir daha da girmedim. Sleeping Dogs'u yıllar yıllar öncesi bayağı uzun bir süre oynamıştım tekrar oynayacağım galiba.

Önerileriniz için teşekkürler başka oyun önerileriniz varsa bekliyorum. Bu arada witcher 3 indirmiştim fakat ilk 2 saatte beni aşırı sıktı bir daha da girmedim. Sleeping Dogs'u yıllar yıllar öncesi bayağı uzun bir süre oynamıştım tekrar oynayacağım galiba.
Assassins Creed Ezio Trigoly
Yakuza serisi
Katana Zero
Bioshock İnfinite
Assassins Creed Syndicate
GTA IV
Crysis Remastered serisi
Resident Evil 2

Assassins Creed Ezio Trigoly
Yakuza serisi
Katana Zero
Bioshock İnfinite
Assassins Creed Syndicate
GTA IV
Crysis Remastered serisi
Resident Evil 2
AC Syndicate'i de zamanında az biraz oynamıştım hocam sanayi devrimini severim. Hikayesi güzel miydi, oynadınız mı?

AC Syndicate'i de zamanında az biraz oynamıştım hocam sanayi devrimini severim. Hikayesi güzel miydi, oynadınız mı?

Hikayesi hatırladığım kadarıyla ikizler var ikizlerin babası londrayı tapınakçılardan geri alıyordu ancak sonra babası ölüyor ya da öldürülüyordu ve londra elden gidiyordu ana karakterde londrayı almak için londraya geliyordu falan falan ama çok güzel oyundur.

Geri
Yukarı