Hikayesi Zengin Olan Eşli Oyun Tavsiyesi

Alican Cantütek

Hectopat
Selamlar. Arkadaşımla beraber bir oyun oynamak istiyoruz, oyunun hikayesi bizim için önemli, hikaye bizi içine çeksin istiyoruz ve mümkünse gerçekçi olmasını diliyoruz. Hack and slas sevmiyoruz. Oyunun Türkçe yaması da varsa ne ala. FarCry 5 ya da Mafia 3 tarzı oyunlar hoşumuza gidiyor. Özellikle Mafia 2'ye bayılıyoruz. Bu tarzlarda bildiğiniz eşli oynanabilen oyunlar varsa lütfen yeşillendirin. Teşekkürler, saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Arkadaşımla beraber bir oyun oynamak istiyoruz, oyunun hikayesi bizim için önemli, hikaye bizi içine çeksin istiyoruz ve mümkünse gerçekçi olmasını diliyoruz. Hack and slas sevmiyoruz. Oyunun Türkçe yaması da varsa ne ala. FarCry 5 ya da Mafia 3 tarzı oyunlar hoşumuza gidiyor. Özellikle Mafia 2'ye bayılıyoruz. Bu tarzlarda bildiğiniz eşli oynanabilen oyunlar varsa lütfen yeşillendirin. Teşekkürler, saygılar.
A way out.

Read Dead Redemsion 2 Ben Sevmesemde sana Önerebilirim Özellikle Gerçekçilik Anlamında Gerçekten İyi
PC platformunda yok zannedersem. Teşekkürler.
Max payne,Batman city,asylum.

Batman coop değil, asylum henüz çıkmamış.
4-5 Ay beklersen, Direkt CyberPunk 2077 Alabilirsin.

Aynen 4-5 ay beklemeye karar verdik. sağol.
Borderlands serisi

Grafikler aşırı cartoon dostum, yinede sağol.

Sağol dostum, alıyoruz ehehe.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı