Hikayesi zengin oyun tavsiyesi

A Way Out bana başarılı gelmişti, kontrolleri, grafikeleri yerindeydi. Bana göre Grand Theft Auto V'in bile kurgusu, hikayesi güzel. Metal Gear Solid serisinin hikayesini beğeniyorlar. Walking Dead serisinin beni ağlattığı olmuştu. Dramatik bir şey ararsan This War of Mine var, Fallout Shelter tarzı, iki boyutlu bir görünüme sahip, lootu, kavgaları filan direkt sana yaptırıyor, belli bir hikaye yok aslında, dramatik dediğim gibi. Far Cry Primal da bana düz ama oynama isteği vermişti. Hitman'i seviyorsan son Absolution dahil, sonraki oyunlarına da göz gezdirebilirsin. Outlast ve Outlast 2'nin de orijinal, sürükleyici bir hikayesi var. Gerçi o kadar çok sağa, sola kayıyor ki zaman, mekan, hikaye, hem korktuğum, hem de bundan sıkıldığım için oynamayı bırakmıştım. Alıma gelenler bu şekilde, biraz da zevk meselesi.

• The Evil Within Serisi
  • Alan Wake
  • A Plague Tale: Innocence
  • The Witcher 2: Assassins of Kings, The Witcher 3: Wild Hunt
  • Fallout Serisi
  • Kingdom Come: Deliverance
  • Max Payne 3
  • Mafia 2
  • The Elder Scrolls V: Skyrim

Metro serisi ilginizi çekecektir. Doyurucu bir hikayesi ve güzel, karanlık bir atmosferi var. Kitapları da bir o kadar akıcıdır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı