Hikayesine bayıldığınız oyun tavsiyesi

Gta San Andreas
Kuracağın dostluklar üzerinde ne denli düşünmen, nelere dikkat etmen gerektiğini gösteren bir oyundur. Hikayesi her zaman içimi burkmuştur.
GTA en sevdiğim oyun serisi olsa da Vice City dışındakiler beni alıp götüremiyor hikaye konusunda. Daha çok açık dünyaları için oynuyorum.

Zaten arkadaşlar neredeyse bütün güzel oyunları önermişler fakat bende kendi fikrimi belirtmek isterim. Call of Duty Modern Warfare serisi, Assassin's Creed Ezio üçlemesi, Beyond Two Souls, Metro serisi, Heavy Rain, Death Stranding, Remember Me, The Witcher 3, Max Payne serisi, Half Life serisi, Detroit Become Human, Dishonored serisi, Mafia serisi, L.A Noire, Mass Effect serisi şimdilik aklıma gelenler bunlar. Şimdiden iyi oyunlar dilerim. :)

Metro ve Wolfenstein.
Metro Last Light Redux oynamıştım ve bayılmıştım. Sonra kendimi durdurdum ve oyunu bitirmedim çünkü ilk oyunu oynamamıştım. Baştan oynayacaktım seriyi ama unuttum gitti nedense. Hatırlattığın için sağol.
RDR 2 söylenmemesi üzdü :/
Şu an ikinci seferimi oynuyorum ve en sevdiğim hikayeli oyun kendisi. Bu konuyu ise ikinci seferimi bitirince oynayacak oyun bulabilmek için açtım.

Metro: Last Light Redux oynamıştım ve bayılmıştım. Sonra kendimi durdurdum ve oyunu bitirmedim çünkü ilk oyunu oynamamıştım. Baştan oynayacaktım seriyi ama unuttum gitti nedense. Hatırlattığın için sağ ol.

İlk oyunu çok felsefi. İlk oyundan başlayıp seriyi oynamanızı kesin tavsiye ederim.

Max Payne 3 bazı kişiler sevmesede beni bayağı iyi vurdu oyunu bitirince bir boşluk hissi yarattı.

Hikayesi Max Payne isminin ağırlığını taşıyamıyor. Max Payne 1 ve 2'de New York'un karanlık gecelerinde siyah paltomuz ile çatışırken Max Payne 3'te Max'in kel sakallı bir adam olarak Brezilya'da koruma olması çok kötü bir senaryo. Oyunun karanlık atmosferi gitmiş. Hikaye desen zaten alakasız. Buglar çok fazla. Oyunun ismi Max Payne değil de başka bir şey olsaydı güzel bir oyun olabilirdi ama Max Payne gibi efsanevi bir serinin devam oyunu böyle olamaz.

Geri
Yukarı