Hikayesini Mutlaka Oyna Dediğiniz Oyunlar Nedir?

Bilerek hepsini dizmedim çok göz yormasın diye, BioShock bende oynamadım Spec Ops'a bakacağım. Ben daha çok göz önünde olmayan popüler olmayan oyun arıyorum. Yorumlardan ayıklıyoruz:)

Singularity bitirdim efsane oyun çok beğendim.

Bu arada oyunun FPS olduğuna bakma bir yerden sonra ne oluyor aga deyip hikayeye dalıyorsun resmen.

Bilerek hepsini dizmedim çok göz yormasın diye, bioshock bende oynamadım spec ops'a bakacağım. Ben daha çok göz önünde olmayan popüler olmayan oyun arıyorum. Yorumlardan ayıklıyoruz:)

Singularity bitirdim efsane oyun çok beğendim.
Buna da bak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mafia 2 ve GTA IV oynayın oynattırın, ileride çocuğunuza oynattırın. Bunlardan birini bitirmeyen kendine hikaye oyunu oynuyorum demesin :D

Buna da bak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle oyunların atmosferi bir tek beni mi korkutuyor. Mesela Crysis yükledim bir yerden sonra geri sildim korktuğum için:)

Böyle oyunların atmosferi bir tek beni mi korkutuyor. Mesela Crysis yükledim bir yerden sonra geri sildim korktuğum için:)
Bu aslında film serisiydi. Sonrasında SEGA haklarını alıp oyuna çevirdi. Oyun hem korku hem gerilim hem de hikaye tabanlı. Aliens: Colonial Marines de ikinci oyunu.

Geri
Yukarı