Hikayeyi devam ettir

winesandsmiles

Decapat
Makaleler
1
Yer
Yenişehir/Mersin
Daha fazla  
Gecenin karanlığında sokakta geziniyordum. Tek başıma ıssız sokağın tek ışık kaynağı olan sokak lambasının altında oturuyordum. Sonra siyah pelerinli bir yabancı geldi yanıma. Ben de biraz uzaklaştım oradan. Yabancının yüzü biraz da olsa aydınlandı ve çok yaşlı birine benziyordu. Yanında bir çay bardağı ile elinde bir kutu vardı. Bu kutuyu merak ettim ve dönüp baktığımda bu kutunun içinde RTX 3090 olduğunu gördüm.

Düzenleme: Yeni hikayemiz 7. sayfada başlıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gecenin karanlığında sokakta geziniyordum. Tek başıma ıssız sokağın tek ışık kaynağı olan sokak lambasının altında oturuyordum. Sonra siyah pelerinli bir yabancı geldi yanıma. Ben de biraz uzaklaştım oradan. Yabancının yüzü biraz da olsa aydınlandı ve çok yaşlı birine benziyordu. Yanında bir çay bardağı ile elinde bir kutu vardı. Bu kutuyu merak ettim ve dönüp baktığımda bu kutunun içinde RTX 3090 olduğunu gördüm.

Düzenleme: Yeni hikayemiz 7. sayfada başlıyor.

İlk başta sosyal deney sandım meğersem değilmiş gittim dövdüm dayıyı aldım kutuyu eve geldim içinde GT 9800 vardı üzüldüm :(

Sonra eve gelip bu konuyu gördüm. Hikayeyi devam ettirmeliydim.

Sonra birden benim yaşadıklarımın aynısı olan konuyu gördüm ve şizofreni olduğumu anladım artık anime kızıyla mutlu bir şekilde yaşıyorum :)

Eve geldiğimde kutuyu okşadım. Fakat o da ne! İçinde NVIDIA Riva TNT 2 vardı. Hemen Windows 98 bilgisayarıma taktım. Doom 60 FPS oynuyordum! Ve uyandım. Mobility Radeon HD 5470 kullandım.

Geri
Yukarı