HikOnline güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

umut6494818

Zeptopat
Arkadaşlar daha önce kullananan veya duyan oldu mu? Ben ilk defa duydum bir arkadaş önerdi fakat güvenemedim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar çalışma şekli bu uygulama 200 TL attınız diyelim görevler, sözleşme vs. şeyler yapıp günlük 10 TL falan veriyor. Arkadaşım bu uygulamadan bir ayda 200 TL yatırarak 500 TL çekti. Fakat ben emin olamadım üye toplayınca daha çok ücret veriyor beni de davet etti. Sizin fikrinizi sormak istedim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar daha önce kullananan veya duyan oldu mu? Ben ilk defa duydum bir arkadaş önerdi fakat güvenemedim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar çalışma şekli bu uygulama 200 TL attınız diyelim görevler, sözleşme vs. şeyler yapıp günlük 10 TL falan veriyor. Arkadaşım bu uygulamadan bir ayda 200 TL yatırarak 500 TL çekti. Fakat ben emin olamadım üye toplayınca daha çok ücret veriyor beni de davet etti. Sizin fikrinizi sormak istedim.

Güvenme derim. :)

Yorumların %80i fake, %20 gerçek yorumarın da çoğu kötü yorum. Günde 10 TL kim bedava para verir :D Güvenilir değil. Numaraları da yurtdışı numarası ve arayüzü de çok sahte duruyor.

Arkadaşlarım parayı çekmese hiç güvenemezdim fakat ileride patlar diye korkuyorum bende 😀
Yorumların %80i fake, %20 gerçek yorumarın da çoğu kötü yorum. Günde 10 TL kim bedava para verir :D Güvenilir değil. Numaraları da yurtdışı numarası ve arayüzü de çok sahte duruyor.
Çok haklısınız :)

Vallahi ben güvendim yatırdığım parayı ve fazladan 352 TL de çektim, hala içerde 200 liram kazandırmaya devam ediyor. Giderse de gitsin bu saatten sonra.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an için uygulama ödeme yapıyor ne zamana kadar devam eder bilinmez ama uzulmeyecek miktarlarda deneyebilirsiniz 2 bin kadar çekim yaptım ben.

Şimdilik güvenli ben 4000 bin yatırdım 285 TL günlük gelir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı