Hile açmadığım halde VAC ban yedim

Arkadaşlar bunun sebebi private Hack'leri olanların Steam ID'lerinizi aldıklarından dolayı diye biliyorum bir nevi telefondaki IMEI olayı gibi, tabii yanlışta olabilir oyuna girmeden bile ban yiyebilirsiniz sanırım (kesin doğru mu bilmiyorum böyle duyumlar aldım yabancı forumlardan).

Evet Overwatch: Oldukça hatalı yazıyor.

O zaman Overwatch'da seni izleyenlerin çoğunluğu seni hile olarak değerlendirmiş. Hatalı bir yasaklama olma ihtimali çok çok düşük. Bir süre sonra bu yasaklama VAC'e dönüşürse bu kesinlikle hile kullandığın anlamına geliyor. Hatalı bir yasaklama var ise otomatik kaldırılacaktır. Tek yapman gereken şey beklemek. Steam desteğe de yazma, boşa çaba harcamış olursun.

Hocam Allah belamı versin, yemin ederim ki açmadım.

Birilerine kendini inandırmak zorunda değilsin. İnanmak isteyen inanır istemeyenin ne yaparsan yap fikrini değiştiremezsin boşuna inandırmak için dil dökme. Sen kendinden sorumlusun, açmadım diyorsan açmamışsındır.
Umarım cezan en kısa sürede kalkar. Atabileceğin her yere durumu açıklayıcı bir metin hazırlayıp gönder. Valve olur, CS olur.

Hocam maalesef o hesaba neon devrimine doğru bay bay deyin bende hilesiz yedim ve herkes hile açtığımı zannediyor VAC banı açmaları imkansıza yakın.

Hocam maalesef o hesaba neon devrimine doğru bay bay deyin bende hilesiz yedim ve herkes hile açtığımı zannediyor VAC banı açmaları imkansıza yakın.

Hocam kendimi anlatamıyorum da. Sebepsiz yenilmiyor falan diyenler var başka konularda ama PC de bile yüklü değil. Hile açana atmazlar bizi bulurlar.

Hala mm oynamak zaten çok mantıksız böyle durumlar çok yaşanıyor. Oyundan zevk almak istiyorsanız faceit oynamak daha mantıklı

Merhabalar, az önce CS:GO maçın ortasında hayatımda hile bile kullanmadığım halde ban yedim. Owerwatcha düşmüşüm ve hatalı bulunmuşum. Bu nasıl olabiliyor. Valve oyundaki hilelere ban atmayıp ben kullanmadığım halde nasıl yiyebiliyorum? Nasıl düzeltebilirim?

Klasik CS geçen ay bana da aynı olay oldu

Hala mm oynamak zaten çok mantıksız böyle durumlar çok yaşanıyor. Oyundan zevk almak istiyorsanız FACEIT oynamak daha mantıklı

Hocam yaklaşık 1 aya yakındır FACEIT oynuyorum. MM ilk kez bugün girdim onda da ban yedim.
Hocam Overwatch tarafından yemek basit ama VAC yediyseniz kesin bir sebebi vardır.
*Size hilesiniz diye suçlamıyorum*
Hocam VAC mı tam bilmiyorum. Owerwatch tarafından suçlu bulundu diyor.
Hocam Overwatch tarafından yemek basit ama VAC yediyseniz kesin bir sebebi vardır.
*Size hilesiniz diye suçlamıyorum*

Dosya Ekleri

• 1620597562515.png
    1620597562515.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 134
Hocam VAC mı tam bilmiyorum. Owerwatch tarafından suçlu bulundu diyor.

''Overwatch yasaklamalarına itiraz edilemez ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz veya süreleri azaltılamaz.''

''Büyük/Oldukça hatalı Overwatch yasaklamaları hile yapan oyunculara verilir ve kalıcıdır. Bu yasaklamaya sahip oyuncular VAC korumalı sunucularda oynayamaz, takas yapamaz ve CS:GO öğelerini Topluluk Pazarı’nda satamaz. VAC korumalı CS:GO sunucularında oynamak için yeni bir Steam hesabı oluşturulması gerekir.''

Bu bilgiler yeterli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı