Hile dosyası güvenli mi?

MEHMET AKİF T

Picopat
Selam hocalarım, Technopat'taki biri bir konuda birine isterseniz bedava hile yazabilirim demişti, ben de istedim bana vermesini Discord'dan, sonra da bana bu dosyayı attı sizce güvenli midir?(Amacım hile yapmak değil. Gerçekten güvenli bir exploit mı yazdı, yoksa bilgisayarıma virüs mü bulaştırmaya çalışıyor onu öğrenmek.)
Yani Bitdefender, ESET, Avast virüs diyor, Kaspersky Malwarebytes güvenli diyor.
(Önceki atılan RAR dosyasıydı, bu iSe direkt exe.)

Son düzenleyen: Moderatör:

waxon

Decipat
Açmayın, kimin düzgün bir insan olup olmadığını bilemezsin, RAR dosyaları da virüs bulaştırabilir. Silip antivirüs taraması yap.

Son düzenleyen: Moderatör:

enesxq

Picopat
Makaleler
1
Selam hocalarım, Technopat'taki biri bir konuda birine isterseniz bedava hile yazabilirim demişti, ben de istedim bana vermesini Discord'dan, sonra da bana bu dosyayı attı sizce güvenli midir?(Amacım hile yapmak değil. Gerçekten güvenli bir exploit mı yazdı, yoksa bilgisayarıma virüs mü bulaştırmaya çalışıyor onu öğrenmek.)
Yani Bitdefender, ESET, Avast virüs diyor, Kaspersky Malwarebytes güvenli diyor.
(Önceki atılan RAR dosyasıydı, bu iSe direkt exe.)
Sanal Makina varsa önce onda aç test et.

KS
KS
MEHMET AKİF T

MEHMET AKİF T

Picopat
Açmayın, kimin düzgün bir insan olup olmadığını bilemezsin, RAR dosyaları da virüs bulaştırabilir. Silip antivirüs taraması yap.

Hocam Android deyim ben, büyük ihtimal virüs koysa bile PC için koydu.
Sanal Makina varsa önce onda aç test et.
Daha önce sanal makine kurmadım, kurup deneyeyim.
@Murat5038 Hocam müsait iseniz sizin de fikrinizi alabilir miyim?

Yukarı