Hile kalıntılarını nasıl silebilirim?

Burak Abaka

Hectopat
Merhaba arkadaşlar önceki konumda söylemiştim hesabım 2 gün önce VAC ban yedi bilgisayarımda hile kalıntıları buldum ve sildim fakat bunun daha da kalıntıları olmasından korkuyorum. Yeni hesap açacağım ve onda da VAC ban yemek istemiyorum, bu yüzden bu kalıntıları VAC bana sebep olan şeyleri nasıl sıfırlmadan ve formatsız bir şekilde temizlerim? Hangi dosyaları silmem gerek ya da ne indirmem gerek, bir şey var mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar önceki konumda söylemiştim hesabım 2 gün önce VAC ban yedi bilgisayarımda hile kalıntıları buldum ve sildim fakat bunun daha da kalıntıları olmasından korkuyorum. Yeni hesap açacağım ve onda da VAC ban yemek istemiyorum, bu yüzden bu kalıntıları VAC bana sebep olan şeyleri nasıl sıfırlmadan ve formatsız bir şekilde temizlerim? Hangi dosyaları silmem gerek ya da ne indirmem gerek, bir şey var mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
En temizi format tabii ki ama şöyle bir şey var hile kırıntıları dediğiniz şeyden ban yemezsiniz yani şöyle anlatayım valve gelip de acaba bu adamın pcsinde hile kırıntıları mı var demez. Hile açmazsanız vac yemezsiniz.

Merhaba yanlış bilmiyorsam steam'ın kurulu olduğu yere gelip userdata klosörünü silmen gerek bu klosörde eski kayıtların bulunur yeni bir hesap açacaksan bunu silebilirsin ayrıca steam görevlileri her hangi bir oyunda eskiden vac yiyip yemediğinide bu klosörden bakarlar.

Merhaba yanlış bilmiyorsam steam'ın kurulu olduğu yere gelip userdata klosörünü silmen gerek bu klosörde eski kayıtların bulunur yeni bir hesap açacaksan bunu silebilirsin ayrıca steam görevlileri her hangi bir oyunda eskiden vac yiyip yemediğinide bu klosörden bakarlar.
Peki bu dosyayı sildikten sonra vaclı hesabımda farklı oyunlarda var onları oynamak için girsem tekrar o dosya oluşur mu sıkıntı olur mu ?

Eğer hile ücretsiz ise bilgisayarının bilmediğin yerlerinde olabilir bir virüs programı satın al derim.
Bilgisayarımın kendi virüs ve tehdit koruması var onunla hızlı tarama ve tam tarama yaptım fakat bişi bulamadı bilgisayar regeditden falan sildim ama genede insanın içinde bir şüphe oluyor
Bence temiz kurulum yapın ve lütfen bir daha da hile kullanmayın.
Haklısınız gerçekten hile iyi birşey değil ve üzüldüğüm nokta kullandığım hile paralı ve çok bilindik bi firma insanların haklarını yiyorlar vac ban riski yok diye
Bence temiz kurulum yapın ve lütfen bir daha da hile kullanmayın.
Sıfırlamayı çok düşündüm fakat tüm driverlar gider diye korkuyorum güncelleştirmeler falan giderse diye tedirginim
En temizi format tabii ki ama şöyle bir şey var hile kırıntıları dediğiniz şeyden ban yemezsiniz yani şöyle anlatayım valve gelip de acaba bu adamın pcsinde hile kırıntıları mı var demez. Hile açmazsanız vac yemezsiniz.
Aklıma gelen her yerden sildim yeni hesap alıcam yakında bakalım neler olucak
CSGO için diyorsan oyunu komple kaldırıp tekrar kurmak en mantıklısı olur.
bu yöntem işe yarar mı yani temiz bi kurulum gibi olur mu acaba silip yeniden yüklüyorum şimdi
Cclenar denen uygulama acaba işimi görür mü arkadaşlar nasıl bir temizleme programı ?

Son düzenleme:
Aynı telefon ile kaydolursa o hesap da incelemeye girer diye biliyorum ben. Yani hileyi açmasa da Valve, telefonlar aynı olduğu için aynı kişiye ait hesap olarak değerlendiriyor. Bu yüzden o hesabı da banlayabilir bence.

Aynı telefon ile kaydolursa o hesap da incelemeye girer diye biliyorum ben. Yani hileyi açmasa da Valve, telefonlar aynı olduğu için aynı kişiye ait hesap olarak değerlendiriyor. Bu yüzden o hesabı da banlayabilir bence.
şey yapmayı düşünüyorum kullandığım hattın müşteri hizmetlerini arayıp 20 tl gibi bi rakam karşılığında telefon numaramı değiştireceğim bu galiba sorunu çözer gibi değil mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı