Hile koruması olmayıp da hile yapması imkansız olan oyunlar

MustafaİRen

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta yazana benzer bir oyun var mı? Zekamı hile yapmaya çalışarak test etmek istiyorum, Cheat Engine koruması olmaması yeterli. "amacım kötü değil."

Hile koruması yoksa hile yapması nasıl imkansız olacak? Cheat Engine ile zaten Single oyunların çoğunda hile yapılıyor çok zor değil.

Mesela hile koruması olmayan GTA 5 Online var onda hile yapabiliyorsun, fakat ban yemenle kodu değiştirmek arasında 40 saniyen var, kodu değiştiğin anda süre başlıyor ve 40 saniye sonra ban yiyorsun, yani GTA 5 gibi hile yapması zor Online oyun lazım.

Battlefield 1'de yok herhalde.

Hocam orası benim zorluk barımı tatmin etmeye yetmedi, 20 dakikada uçma hilesi bulabiliyorum, ama 5 dakika havada kalınca otomatik ban yiyorsun "bir oyuncuya yakalanmasan bile" o yüzden tatmin etmedi beni, 1 saat dayanacak yoksa açlığımı tatmin etmez, ayrıca aşırı zor olmalı bulmak, internette bile hilesi bulunmamalı :D

Son düzenleme:
Hocam orası benim zorluk barımı doldurmaya yetmedi, 20 dakikada uçma hilesi bulabiliyorum, ama 5 dakika havada kalınca ban yiyorsun "bir oyuncuya yakalanmasan bile" o yüzden tatmin etmedi beni :D

Reis onun yerine hile koruması olan oyunları denesen. Valorant şuan hile korunmasıyla övünüyor.

Bilgisayarım kaldırmıyor maalesef, ayrıca Cheat Engine açtığın an cheat detected deyip atıyor, ama banlamıyor sadece oyundan atıyor.

Cheat engine zaten sadece Single oyunlar için geçerli değil mi? Hemde ben 'her oyuna hile yaparım' diyorsunuz sandım.

Cheat Engine zaten sadece Single oyunlar için geçerli değil mi? Hemde ben 'her oyuna hile yaparım' diyorsunuz sandım.

Bypassız evet sadece offline oyunda hile yapabilirsin, fakat bypass yaptığımda her türden oyunda zorlansam bile yapıp en az 5 dakika banlanmadan dururum.

Bypassız evet sadece offline oyunda hile yapabilirsin, fakat bypass yaptığımda her türden oyunda zorlansam bile yapıp en az 5 dakika banlanmadan dururum.

Banlanmamak için o kodu Cheat Engine'den Visual Studio'a taşıyıp direkt Pointer'i bypasslamak gerekir.

Reis valla yerinde olsam SkinChanger indirip CS:GO oynarım. Forumlarda da ban yedirmiyor diye başlık açarım. Millete güven verirsin en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı