Hile olmadığı halde hile olduğumu iddia etip sunucudan attılar

volkiavcii

Hectopat
Rehine kurtarma moduna girdim küfür ettiler, kicklemeye çalıştılar ilk baş anlamadım çıktım. Ondan sonra Office haritasını girdim ghost hacking falan yazdılar. Kullandığım ajandan dolayı mı oldu internetten dolayı mı oldu bilmiyorum ama pingim de yoktu. Hemen interneti resetledim. Bug olmuş olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizi atmaları için bir engel yok, istediklerini atabiliyorlar. Sizlik bir problem yok.
Hiç bir şey yapmadım ki. 2 adam vurup edo aldım ilk haritada. İkincide CT base rushlayıp p90la 4 kişi vurdum.
Sizi atmaları için bir engel yok, istediklerini atabiliyorlar. Sizlik bir problem yok.
Durduk yere atılacağımı sanmam. Özellikle beni kicklemeye çalıştılar.

Bende AWP sunucusunda hile yapmadığım halde ban yemiştim. Kurucu ile konuştuğumda da panelden gördüğüm eğh gibi saçma saçma cevap vermişti.
Sizlik durum yok.

@emircanunlts @LordxVader @Heunzey

Ghost hacking yazdı birisi. Pingden dolayı ışınlandığını düşündüm. Ghost hackingi araştırdım alakası yok. Anlamadım ama iki haritada da aynısını yaşayınca şüphe düştü içime.
Basit eğlencede ölünce rakiplerin yerini görebiliyorsunuz ya hani. Bir arkadaşınız discorddan adamın yerini tarif ediyor siz de gidip vuruyorsunuz demek istemiş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı