Hile yapılan oyundan hileyi temizlemek

TechnoMan46

Kilopat
Makaleler
17
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun zamandır Point Blank oynuyorum. Oyun bir ara iyiydi ancak son 3 haftadır her oda hile kaynıyor. Bende sinirlendim hile yaptım. İnjector ile değil sadece bir dll dosyasını oyunun klasöründeki bir dll dosyası ile değiştirdim. Şimdi ise hileyi kaldırmak istiyorum. Bir anlık öfke ile yaptım. Dll dosyasını ve ounu komple silsem acaba ban yer miyim? Çok emek verdim. Bir anlık sinire kurban gitsin istemiyorum. Oyunu komple kaldırıp, dll dosyasını silsem sorun kalkar mı? Yardım ederseniz çok memnun olurum.
Not: Konuyu nereye açacağımı bilemedim buraya açtım umarım bir sorun teşkil etmez.

Hileli olan dll dosyasını orijinali ile değiştirin. Eski yani olması gereken orijinal haline dönmüş olacaktır.
Ancak geçmişte yapılan hile ortaya çıkar mı, ondan emin değilim.

Hocam sizin konuya el atmanız çok iyi oldu. Çok teşekkür ediyorum. Dll dosyasını orjinali ile değiştirip hileli dll' yi tamamen silsem büyük ihtimalle bir sıkıntı olmaz diye umuyorum?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı