Hilelerin en az olduğu FPS oyunu sizce hangisi?

@prophet ' komik olan nedir? BF V' te hileyle karşılaştığınız bir pozisyon oldu mu hiç? Daha doğrusu oyunu oynadınız mı? Benim yaklaşık 400 saat oynanış sürem var, açıkçası daha henüz şu ana kadar hilelik bir durumla karşılaşmadım, istisnai olup da rastgelmediğim bir olay varsa gülme emojisi atmak yerine paylaşırsanız iyi olur.

@prophet ' komik olan nedir? BF V' te hileyle karşılaştığınız bir pozisyon oldu mu hiç? Daha doğrusu oyunu oynadınız mı? Benim yaklaşık 400 saat oynanış sürem var, açıkçası daha henüz şu ana kadar hilelik bir durumla karşılaşmadım, istisnai olup da rastgelmediğim bir olay varsa gülme emojisi atmak yerine paylaşırsanız iyi olur.
BF4'de çok hile vardı. J20 ile havada F35 ile dogfight yaparken yerdeki elemanın birisi beni Med Kit ile öldürmüştü. Kill camde yerde TeaBag yapan turuncu piyade görmekten sıkılıp bırakmıştım.

Bence BF5 ve R6.

Valorant diyen olmuş. Riot Games'in hile ve oyuncu memnuniyeti terazisi vardır şöyle;

RİOTGAMES.png

Riot Games kadar kötü bir firma ömrü hayatımda görmedim. Bir yerde yanlış var, diyelim çalışanlar sorunlu o zaman denetim yapılıp düzeltilmesi lazım. Son ihtimal baştakilerinin ilgilendiği global ve eSpor tarafları. Başta TR serveri olmak üzere oyun içi ile kimse ilgilenmiyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı