Hilelerin en az olduğu FPS oyunu sizce hangisi?

Valorant. Hile gelse bile hile daha oyunu bitirmeden yasaklanıyor ve maç iptal ediliyor, hakkınızın yenme olasılığı çok düşük.

Arap eğlendirme oyunu PUBG yazan olmamış ne kadar üzücü.
Sana yemin ederim squad'da 2 tane arap motora binmiş oyunu trollüyordu. Birisi bana molotov atınca ikisinin de kafasına sıktım. Oyun sonu 100 yıl ceza geldi. 2119'da oynamaya devam edebilirsin diye de illet eden mesaj geldi oyun sonu. Bari perma atsalardı kafa rahat olurdu. Sen bunu yazınca hatırladım.

Sana yemin ederim squad'da 2 tane arap motora binmiş oyunu trollüyordu. Birisi bana molotov atınca ikisinin de kafasına sıktım. Oyun sonu 100 yıl ceza geldi. 2119'da oynamaya devam edebilirsin diye de illet eden mesaj geldi oyun sonu. Bari perma atsalardı kafa rahat olurdu. Sen bunu yazınca hatırladım.
Torunlarının torunları oynar artık dert etme 😂 Şaka şaka geçmiş olsun.

Sana yemin ederim Squad'da 2 tane Arap motora binmiş oyunu trollüyordu. Birisi bana molotov atınca ikisinin de kafasına sıktım. Oyun sonu 100 yıl ceza geldi. 2119'da oynamaya devam edebilirsin diye de illet eden mesaj geldi oyun sonu. Bari perma atsalardı kafa rahat olurdu. Sen bunu yazınca hatırladım.

Bende solo modda bugy ile tapa gaz giderken adam koşarak beni solladı bu nedir diye bakarken seviye 3 kask ile head shoot attı tabii bende elimden geleni ardıma koymadım bol bol sövdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı