Hileli hesapta oynanırsa ana hesap gider mi?

Şimdi konu şöyle; benim iki tane bilgisayarım var. Sürekli kullandiğim bilgisayar temiz daha önce de hiç hile kullanmadım ve girdap operasyonu bileti almak istiyorum. Ama sorun şuki muhafiz görevlerini yapabilecek tek bir arkadasim bile yok. Öbür PC'den hile açıp buradaki görevleri kassam bu hesapta VAC ban vs. yer miyim? Herhangi bir şey olur mu?

Aynı hesapta oynayacak iseniz yiyebilirsiniz. Hesaplarınızın telefon-G-Mail birbirine bağlıysa (aynı ise) ban yeme olasılığınız mümkün. Yani 1 hesaptan zincirleme VAC yiyebilirsiniz.

Şimdi konu şöyle; benim iki tane bilgisayarım var. Sürekli kullandiğim bilgisayar temiz daha önce de hiç hile kullanmadım ve girdap operasyonu bileti almak istiyorum. Ama sorun şuki muhafiz görevlerini yapabilecek tek bir arkadasim bile yok. Öbür PC'den hile açıp buradaki görevleri kassam bu hesapta VAC ban vs. yer miyim? Herhangi bir şey olur mu?

Eğer bedava hile kullanırsanız hem VAC hem virus ama bir PC diger PC'nin girdigi hesap loglarını tutamaz kayıt edemez ondan bir PC'den kasıp digerine gecis yapıp düzgün oynarsanız sorun olmaz ama hile kullanmanız hiç etik degil.

Öbür PC'den aynı hesaba geçip hile yaparsan VAC yersin.

Ben bunu anladım.

Hilesiz kasıl işte. Ya da forumda arkadaş ara.

Bu arada VAC yersen envanterine el konuluyor.

Silinmeden SS alalım:

1638287324270.png

Geri
Yukarı