Hilesiz oyun tavsiyesi

CS:GO'da globale rankına kadar çıkmıştım ki dün geceki maçıma kadar. Artık tak etti lanet olsun dedim artık bir oyuna artık ya.
Hile açılamayan veya açılınca anında fixlenen ya da açan kişinin hileyle zevk alamadığı bir oyun istiyorum. Öyle herkes gibi her gün bir başka oyun oynayamıyorum sadece bir yerde gelişmek bana daha çok zevk veriyor. Önerebileceğiniz oyun herhangi bir platform olur Steam olmak zorunda değil.
R6 Ben fazla oynamadım ama hiç hile denk gelmedi.

CS:GO'da globale rankına kadar çıkmıştım ki dün geceki maçıma kadar. Artık tak etti lanet olsun dedim artık bir oyuna artık ya.
Hile açılamayan veya açılınca anında fixlenen ya da açan kişinin hileyle zevk alamadığı bir oyun istiyorum. Öyle herkes gibi her gün bir başka oyun oynayamıyorum sadece bir yerde gelişmek bana daha çok zevk veriyor. Önerebileceğiniz oyun herhangi bir platform olur Steam olmak zorunda değil.
R6

Attığınız fotoğrafla konunun alakasını anlamadım. Faceit'te hile yok diye biliyorum, 70 roundluk maça göre de normal skorlar.
konu skor değil bu maç o kadar ucundan yerlerden gittiki anlatamam sana bizim takımdakiler bi el sattılar sonra baktılar biz oynuyoruz bi oynamaya başladılar haliyle 2,5 saat sürdü maç kazanmak isteseydik kazanabilirdik ama resmen kimsenin içinde kazanma isteği kalmamış . Normal mm gireyim diyorum hile kaynayıp taşmış ve faceittede preimum olmayan maça girdiğinde antichat olmayan kişiler geliyor ve geneldede hile oluyor . ilk 10 maçında antichat zorunluluğu olmadığı için .
Rocket League kesinlikle tam sizlik.
Mount and Blade:Warband
Hocam bende dün 30 kill smurf de alınca ban yedim.
Bence Rocket League

steamden aldım şu an iniyor teşekkürler bi deneyelim bakalım

Yeni konular

Geri
Yukarı