Hindistan'da arılar yolcu uçağını istila etti

@Jira ve @painkiller, eğer mümkünse sizin de bu haber hakkındaki görüşlerinizi almak isterim :)

Haber kaynağı; Hindistan'da arılar yolcu uçağını istila etti

Hindistan'da park halindeki bir uçak, bal arıları tarafından istila edildi. Sağ ön yolcu kapısının bulunduğu alanı kaplayan binlerce arı, tazyikli su ile dağıtıldı.

Hindistan’ın Kolkata Havalimanı'nda park halindeki bir uçağı yuva olarak seçen arılar havalimanında zor anlar yaşanmasına neden oldu. Park halindeki Vistara Havayollarına ait Airbus A320 tipi bir yolcu uçağının sağ ön yolcu kapısının bulunduğu alanı binlerce bal arısı kapladı. Arılar, havalimanında görevli itfaiye ekiplerince su sıkılarak dağıtıldı. Pazartesi günü yaşanan olay anına ait görüntüler ise sosyal medyada paylaşıldı.

CvAw62148kynIYNVV6B6cQ.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dünyanın en anormal ülkesi olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da zannediyorum ki Hindistan'ın en kaliteli film çekimlerinden biri olabilir.
Mükemmel bir grup fantezisi görüyorum fotoğrafta, mekanı da 320 seçmişler. Aslında bu kadar arı için geniş gövde ayarlanabilirdi, yanlış tercih yapmışlar.
Yeni bir fotoğraf ve bir video buldum;
1666100.jpg
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu çok iyiydi ya. Hatta uzaklaştırmak için uzaktan su sıkmışlardı. Aksi halde hayatta uzaklaşmazdı o arılar ordan. Şu aşağıdaki videoda suyla kovalama işlemi var. Hatta galiba birkaç kişi arıların gazabına uğramış sanırım kaçarken:)

Yeni konular

Geri
Yukarı