Hindistanlı ve Pakistanlı tasarımcı ve yazılımcılarla iletişim kurmak

Linkedln, Reddit. Çeşitli etiketlerle arama yaparak, istediğinizi bulabilirsiniz.

Facebook'u tavsiye etmiyorum, bir çoğu dolandırıcı. Paranız heba olur.
Evet Facebook'da çoğu dolandırıcı.

Dolandırıcı olma ihtimalleri çok yüksek bazılarında puanım iyi işte şuradan beni yorumladılar falan bile deseler yalan.
Puanım iyi derken hocam tam olarak anlamadım. Fiverr'dan mı bahsediyorsunuz?

Yoksa Facebook'ta mesaj yazarken bana gönderecekleri sitelerde puanım yüksek yorumlandır gibisinden mi bahsediyorsun?

Evet Facebook'da çoğu dolandırıcı.

Puanım iyi derken hocam tam olarak anlamadım. Fiverr'dan mı bahsediyorsunuz?

Yoksa Facebook'ta mesaj yazarken bana gönderecekleri sitelerde puanım yüksek yorumlandır gibisinden mi bahsediyorsun?
Fiver da iş değişir orada sistemde para kalıyor. Ama diğer siteler hakkında aşırı titiz ol.

Dostum bu sektörde sana verebileceğim nacizane tavsiye Hint ve Pakistanlılarla çalışmaman. Şu ana kadar iş yaptığım herkes bu heriflerden rahatsız. Birçoğu ülkelerindeki ekonomik olanaksızlıktan dolayı yazılımcı olmaya karar vermişler ama iki üç kurs videosu izleyip bunu başarabileceklerini sanıyorlar. Ne iletişim kurma becerileri var ne teknik bilgileri. Biraz daha Batı'daki ülkelerin insanlarıyla çalış. Yine karar senin.

Dostum bu sektörde sana verebileceğim nacizane tavsiye Hint ve Pakistanlılarla çalışmaman. Şu ana kadar iş yaptığım herkes bu heriflerden rahatsız. Birçoğu ülkelerindeki ekonomik olanaksızlıktan dolayı yazılımcı olmaya karar vermişler ama iki üç kurs videosu izleyip bunu başarabileceklerini sanıyorlar. Ne iletişim kurma becerileri var ne teknik bilgileri. Biraz daha Batı'daki ülkelerin insanlarıyla çalış. Yine karar senin.
Sen de haklısın.

Hindistanlıların tek iyi olduğu alan meşhur sokak lezzetleri 😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca niye özellikle bunları arıyorsun merak ettim. Başka yazılımcı mı kalmadı koca dünyada?

Hindistanlıların tek iyi olduğu alan meşhur sokak lezzetleri 😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca niye özellikle bunları arıyorsun merak ettim. Başka yazılımcı mı kalmadı koca dünyada?
Vallah hocam Instagram'da elifin birine rastladım figmada güzel tasarımlar çizmiş. Belki o çizmemişte olabilir. Var mı önerebileceğin yerler git bak bu adamlar iyi yapıyor bu işi diye?

Geri
Yukarı