Hint dizileri neden bu kadar saçma?

Bir dizide izlemiştim sahne şöyle adam sevgilisi için aya kemen takmış mehtabı çekiyor ayada kemen takıp çekmezsin be :D

Siz bu videoları sonuna kadar izleyin anlarsınız :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ay'da sevişenlere şaşırmıyorsun da buna mı şaşırıyorsun :D?

Bir dizide izlemiştim sahne şöyle adam sevgilisi için aya kemen takmış mehtabı çekiyor ayada kemen takıp çekmezsin be :D

Siz bu videoları sonuna kadar izleyin anlarsınız :)

o videolar ben de açilmiyor nedenini ben de bilmiyorum.🤔

Saçma ama insanı sarıyor lanet olası. Şu an kanal 7'de yayınlanan en son film izledin mi sarıyor. Tabii ben 1-2 bölüm izledim televizyon açıkken.
Aynen öyle hocam. Normalde hiç alakam olmaz, ama ananem izlediği zaman bakınca acayip bir etkisi oluyor insanda😀 Ananem sayesinde kanal7'de yayınlanan bütün dizileri senaristler gibi ezberledim.

Aynen öyle hocam. Normalde hiç alakam olmaz, ama ananem izlediği zaman bakınca acayip bir etkisi oluyor insanda😀 ananem sayesinde kanal7'de yayınlanan bütün dizileri senaristler gibi ezberledim.

Annem bayağı zamandır izliyor bir filmdeki çocuğun ismi ile hitap ediyor artık. İşın boyutu değişti. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı