Hisse senedi alım-satım için site veya uygulama önerisi

recept.karaduman

Hectopat
Daha fazla  
Hisse senedi alım satımı için hangi siteleri kullanıyorsunuz? Değerlerini takip edebileceiğim kolay şekilde al sat yapabileceiğim bir site ve mobil uygulama arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşcep kullanıyorum memnunum fakat duyduğuma göre Yapı Kredi cep şubesinin arayüzü çok daha iyiymiş. Hisse grafikleri takip için TradingView öneririm.

Bankalar genelde 1000 de 2 komisyon alıyor, bende bu sebeple bu hafta bir aracı kurumdan hesap açtım, henüz kullanmadığım için yorum yapamıyorum ama komisyon olarak 10binde 4.25 en azından.

Bankalar genelde 1000 de 2 komisyon alıyor, bende bu sebeple bu hafta bir aracı kurumdan hesap açtım, henüz kullanmadığım için yorum yapamıyorum ama komisyon olarak 10binde 4.25 en azından.

Ben de deneyimleriniz merak ediyorum .Osmanlı Yatırım galiba 4.25 komisyon alıyordu.

Birkaç gündür kullanıyorum, evet reklam olmasın diye adını yazmamıştım. Alım satım da sıkıntı yok arayüzü fena değil. Özellikle mobilden işlem daha kolay. Ama sorun şu ki; web arayüzü ile mobil uygulama senkronize çalışmıyor. Yani web üzerinden yaptıkların çizimlerin ya da seçtiğin hisseler ekran ayarlarını kaydedince mobilde çıkmıyor. Bir de her ne kadar Matriks verilerini kullansa da çizim vb için arayüzü pek uygun değil yani bir Matriks veya Tradingview gibi kullanışlı değil maalesef.

Geri
Yukarı