Hitachi 65HT1700UD nasıldır, Hitachi marka TV alınır mı?

Ali Çelik

Kilopat
Daha fazla  
Amacım televizyonla hem film seyretmek hem de konsol ve PC bağlayarak oyun oynamak. Bu açıdan bu televizyonda sorun yaşar mıyım? Televizyonun giriş gecikme süresini hiçbir yerde bulamadım. Hangi panel ve hangi anakartı kullandığınıda öğrenemedim. Malesef satıcılar TV konusunda en önemli detayları bizimle paylaşmıyorlar. Daha tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var. :(
tv1.PNG
tv2.PNG
tv3.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Amacım televizyonla hem film seyretmek hem de konsol ve PC bağlayarak oyun oynamak. Bu açıdan bu televizyonda sorun yaşar mıyım? Televizyonun giriş gecikme süresini hiçbir yerde bulamadım. Hangi panel ve hangi anakartı kullandığınıda öğrenemedim. Malesef satıcılar TV konusunda en önemli detayları bizimle paylaşmıyorlar. Daha tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var. :( Eki Görüntüle 355362Eki Görüntüle 355363Eki Görüntüle 355364
Fiyatı uygun ise alınabilir. tanıdıklarımda var ve gayet güzel kullanıyorlar aynı model değil ama aynı marka sorun yaratmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı