Hitachi Z5K320 SATA3 5400RPM 8MB 2.5" alınır mı?

Ark_Us

Kilopat
Makaleler
1
Herkese merhaba.

Bu HDD alınır mı? Bir bölüm çok kaliteli, diyor bil bölüm 5 para etmez diyor. Fiyatı da bayağı uygun oluna bir şüphe etmedim değil.

Note: Satıcı ürünü sıfır olduğunu belirtiyor.

Herkese merhaba.

Bu HDD alınır mı? Bir bölüm çok kaliteli, diyor bil bölüm 5 para etmez diyor. Fiyatı da bayağı uygun oluna bir şüphe etmedim değil.

Note: Satıcı ürünü sıfır olduğunu belirtiyor.

Sanırım pek bilinen bir marka değil ve şimdi baktım 250 GB HDD fiyatlarına göre bayağı ucuz ben pek güvenemedim.

Satıcı iyi gözüküyor ama ürün öyle mi anlayamadım yorumlarda HDD Tune ile test ettim sağlıklı diyor. Ama ürün çok ucuz bence daha iyi araştırıp daha ucuza daha sağlıklısını bulabilirsin.

Ürün yenilenmiş hocam sıfır değil sayfayı az aşağıya indirirseniz parantez içinde belirtmiş. Bende diyorum niye bu kadar uygun.

Almayın hocam sıfır olsa bilene çöp 8MB önbellek 5400RPM dönüş hızı berbat almanızı kesinlikle önermem bütçe ve kaç GB'lik HDD aradığınızı belirtin size göre bir şeyler bakayım.

Almayın hocam sıfır olsa bilene çöp 8MB önbellek 5400RPM dönüş hızı berbat almanızı kesinlikle önermem bütçe ve kaç GB'lik HDD aradığınızı belirtin size göre bir şeyler bakayım.

Almaktan vazgeçtim yenilenmiş ürüne güvenemem sonuçta verilerimi emanet edeceğim
Gitti gidiyor da 150 TL kupon var gönül ister tam 150 TL olsun :D ama zor 250GB minimum arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı