Hitman 2 Gold Edition Steam'de 21.60TL

DellaPesco

Hectopat
Yer
İç Anadolu
Hitman serisinin Hitman 2 adlı oyunun Altın sürümü Steam'de 21.60TL'ye düşmüş.
HITMAN 2 Gold Edition
Screenshot_1.png

Screenshot_4.png

Alınca 1. oyunu ve DLC'lerini de oynayabiliyor muyuz? İçindekiler kısmına 1 ve 2 genişlemeleri yazılmış ancak paket içerisinde önceki oyunla ilgili hiçbir ürün göremedim.

1. oyunu içermiyor "1 ve 2 genişlemeleri" diye kast ettiği büyük ihtimalle ilk DLC'ler.

Not: Şu an satın aldım sadece Hitman 2(Normalde ücretsiz) ve Hitman 2'nin DLC'leri var.

1. oyunu içermiyor "1 ve 2 genişlemeleri" diye kast ettiği büyük ihtimalle ilk DLC'ler.

Not: Şu an satın aldım sadece Hitman 2(Normalde ücretsiz) ve Hitman 2'nin DLC'leri var.
Hitman 2 ücretsiz yazıyor ama ücretsiz değil benim bildiğim kadarıyla. Sadece ilk bölüme ücretsiz erişim sağlanabiliyor. Gold Edition alınca tam oyuna erişim sağlanabiliyor.

Alınca 1. oyunu ve DLC'lerini de oynayabiliyor muyuz? İçindekiler kısmına 1 ve 2 genişlemeleri yazılmış ancak paket içerisinde önceki oyunla ilgili hiç bir ürün göremedim.
Evet oynayabiliyorsunuz. 2 oyuna da sahibim ve bunu bilseydim zamanında 1'i almaz 2'yi alırdım direkt :). Oyun 150 Gb civarında yer kaplıyor yalnız ilk oyunu da içerdiğinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı