Hitman 2 Türkçe yama nerede bulunur?

Ücretsiz değil ama 15 TL ile Hitman ve Hitman 2 olarak iki oyunada aldım. Zaten cüzi bir miktar. Emeği geçenlere de destek olmuş olursunuz.

Ücretsiz yok.

Hocam kafama bir şey takıldı, şimdi oyun zaten en fazla 80 TL'dir, bu adamlar gönüllü bir işe para alıyor hadi onu geçtim alsınlar fakat adamlar koskoca oyuna az bir para alırken bu arkadaşlar 15 TL'ye başka birinin yaptığı oyun üzerinden para kazanıyor, bana pek etik gelmiyor bu yamaları paralı yapmak.

Hocam kafama bir şey takıldı, şimdi oyun zaten en fazla 80 TL'dir, bu adamlar gönüllü bir işe para alıyor hadi onu geçtim alsınlar fakat adamlar koskoca oyuna az bir para alırken bu arkadaşlar 15 TL'ye başka birinin yaptığı oyun üzerinden para kazanıyor, bana pek etik gelmiyor bu yamaları paralı yapmak.

Sonuçta adamlar emek harcayıp uzun uğraşlar sonucu bi yama çıkarıyorlar ve bunu 15 tl gibi komik bir rakamla sana sunuyorlar. Cidden bunu vermek zor geliyorsa birşey demiyorum. Adamların yaptıkları dolandırıcılık değil birşey değil. Siz kendinizi onların yerine koyun, sizce etik mi değil mi o zaman anlarsınız.
Ücretsiz olarak paylaşan siteler var, lakin ne kadar güvenilir orasını bilmiyorum. O yüzden attım, zaten siz iyi bir araştırma yapar iseniz o sitelere ulaşabilirsiniz.

Onlar virüs, trojan dolu hocam

Sonuçta adamlar emek harcayıp uzun uğraşlar sonucu bir yama çıkarıyorlar ve bunu 15 TL gibi komik bir rakamla sana sunuyorlar. Cidden bunu vermek zor geliyorsa bir şey demiyorum. Adamların yaptıkları dolandırıcılık değil bir şey değil. Siz kendinizi onların yerine koyun, sizce etik mi değil mi o zaman anlarsınız.

Onlar virüs, trojan dolu hocam.

Hocam adamlar iş yapmıyor, zorunlu bir şey değil yani bu, birisi oyunun yapımcısına bildirse başları belaya girebilir.
Sonuçta adamlar emek harcayıp uzun uğraşlar sonucu bir yama çıkarıyorlar ve bunu 15 TL gibi komik bir rakamla sana sunuyorlar. Cidden bunu vermek zor geliyorsa bir şey demiyorum. Adamların yaptıkları dolandırıcılık değil bir şey değil. Siz kendinizi onların yerine koyun, sizce etik mi değil mi o zaman anlarsınız.

Onlar virüs, trojan dolu hocam.

Bir de şunu düşünün, senin kocaman bir ekibin 1 yıl belki de daha fazla çalışıyor ve bir oyun ortaya koyuyor, sonra gidip bağımsız biri 5 kişi ile neredeyse 1 hafta bile sürmüyor, bunu senin oyunu sunduğun fiyatın 4 kat aşağısına falan sunup para kazanıyor.

Hocam adamlar iş yapmıyor, zorunlu bir şey değil yani bu, birisi oyunun yapımcısına bildirse başları belaya girebilir.

Bir de şunu düşünün, senin kocaman bir ekibin 1 yıl belki de daha fazla çalışıyor ve bir oyun ortaya koyuyor, sonra gidip bağımsız biri 5 kişi ile neredeyse 1 hafta bile sürmüyor, bunu senin oyunu sunduğun fiyatın 4 kat aşağısına falan sunup para kazanıyor.

Cidden 1 hafta gibi kisa bir sürede mi çıkardıklarını sanıyorsunuz. Ortada yine koca bir emek var. Ona bakılırsa bir sürü ücretsiz çıkarılan Türkçe yama var. Ayrıca niye başları belaya girsin. Madem öyleyse oyunun şirketi TR dil çıkarsaydı da bu yamayı sattırtmasalardı. Tekrar söylüyorum, bence bu bir emektir ve emeğin karşılığını alıyorlar bence normal birşey.

Cidden 1 hafta gibi kisa bir sürede mi çıkardıklarını sanıyorsunuz. Ortada yine koca bir emek var. Ona bakılırsa bir sürü ücretsiz çıkarılan Türkçe yama var. Ayrıca niye başları belaya girsin. Madem öyleyse oyunun şirketi TR dil çıkarsaydı da bu yamayı sattırtmasalardı. Tekrar söylüyorum, bence bu bir emektir ve emeğin karşılığını alıyorlar bence normal bir şey.

Ücretsiz üzerinden para kazanılmadıgı icin başları belaya girmez, ama biri benim yaptığım oyun üzerinden benden izinsiz para kazanırsa ben ona dava açabilirim.

Geri
Yukarı