Hitman 3 için ücretsiz Türkçe yama var mı?

Specialagent58

Hectopat
Anonymous harici ücretsiz bir yama var mı bu oyun için? Eğer yoksa bu zamana kadar gerçekten anlamıyorum, bu oyuna bedava neden yapılmadığını. O kadar gerek olmayan oyuna bile yapılmışken. Orta derece veya üstü İngilizce gerektiriyor ayrıca kesinlikle bir bölümde ana amaca ulaşmak için onunla ilgili hiçbir ipucunu kaçırmamak gereken bir oyundur Hitman, sadece zekayla olmaz. Kurtlar Vadisi Pusu'yu mu bitirelim bu oyunu oynamak için anlamadım ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
MGS V TPP'ye yapılmaması kadar normal olduğunu düşünmüyorum.
Eskiden çeviriler bedava yapılırdı çünkü insanların sıkıntısı veya derdi yoktu. Şimdi insanlar bu işi para için yapıyor ve ek gelir olarak görüyor.

Türkçe yama aramak yerine İngilizce öğrenin, hem size katkısı olsun hem de ikinci bir diliniz olsun. Kimse usta olduğu bir işi bedava yapmaz.

Eskiden çeviriler bedava yapılırdı çünkü insanların sıkıntısı veya derdi yoktu. Şimdi insanlar bu işi para için yapıyor ve ek gelir olarak görüyor.

Türkçe yama aramak yerine İngilizce öğrenin, hem size katkısı olsun hem de ikinci bir diliniz olsun. Kimse usta olduğu bir işi bedava yapmaz.
Evet doğru söylüyorsunuz, oyunlar iyice kapsamlılaştı ve bedava yapmazlar artık bu gidişle. Keşke grupları varken o paraları isteyerek Türkçe yama hizmeti vermeye nazaran daha çok ülkede oyun sektörünü ileriye taşımak gibi daha büyük işlere emek verseler.
A2 seviyesindeyim. B seviyesine daha gelmedim. Gelseydim belki sıkıntısını daha az çekerdim. İlginiz için teşekkürler.
Yama gerektirecek bir oyun değil aslında. Ana hikayesi 8 saat süren bir oyun alt tarafı.
1-2-3'ün de tüm hikayesini oynayabiliyoruz aslında. Ben ilk 2 oyunu da oynamadığımdan hepsini oynuyorum. Ama gönül işi olarak bu oyuna da yapılsa yapılırmış dediğiniz gibi sırf 3 8 saat sürüyorsa. Hayırlısı olsun biraz daha alışıyım bakıyım ben oynayarak.

Son düzenleme:
Şunu da ekleyin. Eskiden oyunların metin yükü fazla değildi. Artık her ortalama bir oyunun metin yükü 100 bin kelime falan tutuyor. Hitman 3'ün ne kadat bilmiyorum ama 1 ve 2'de 600 bin kelimeden bahsediliyordu. Yani Skyrim'in 4/3'ü.

Yeni konular

Geri
Yukarı