Hitman 3'ü nasıl buldunuz?

• Konuyu başlatan GFYT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 1B
Oynamadım ama oynanış videolarından daha sinematik bir hal almış diyebilirim. Sanırsam inceleme puanları da bu yüzden yüksek geldi. Bana sanki Absolution hikaye kurgusunu mevcut Hitman modeli ile birleştirilmiş üzerine birkaç mekanik (kamera vs.) eklenmesiyle yeni oyun olarak sunulmuş gibi geldi.

En dikkat çeken değişikliklerden biri de bizle sürekli iletişim halinde olan yardımcı bir yan karakter koymaları.

Grafik açısından taş gibi bir oyun ama sistemleri zorlayacaktır. (He son oyununundan farkı var mı? yok çünkü aynı motor kullanılmış belli.)

Beni üzen şey TR özel fiyatlandırma olmaması, IOI CEO'su Türk (Hakan B. Abrak) olmasına rağmen bu fiyatlar çok yüksek özellikle konsol tarafı. Ona bir düzenleme gelmesi gerekirdi lakin çok geç sanırsam.

"normal çıkış fiyatı 60 dolar olan hitman 3, xbox üzerinden 260 tl’ye ön siparişe açılmış. acaba bu abimizin bir kıyağı mıdır bizlere? fiyatı görünce daha ön siparişe açılır açılmaz bastım direkt."
Ekşi'de biri böyle yazmış. PC fiyatı mı farklıydı?

"Normal çıkış fiyatı 60 dolar olan Hitman 3, Xbox üzerinden 260 tl’ye ön siparişe açılmış. Acaba bu abimizin bir kıyağı mıdır bizlere? Fiyatı görünce daha ön siparişe açılır açılmaz bastım direkt."

Hayır, aynı fiyat.

"normal çıkış fiyatı 60 dolar olan hitman 3, xbox üzerinden 260 tl’ye ön siparişe açılmış. acaba bu abimizin bir kıyağı mıdır bizlere? fiyatı görünce daha ön siparişe açılır açılmaz bastım direkt."
60 dolar 400 lira yaptığı için demiş olabilir. Ben öyle anladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı