Hitman Absolution Açılmama Sorunu

Furkan Ağır

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, daha önceki konumda bir crack oyunla ilgili soru sorduğum için özür dilerim. Crack oyunların bu forumda desteklenmediğini bilmiyordum.

Her neyse, konumuza dönelim. Bu seferki sorunum Hitman Absolution oyunuyla ilgili, bu seferki orjinal oyun :D

Oyun ilk indirip açmaya çalıştığımda uygulama hatası başlıklı bir hata aldım. Ben de Windows 8'i güncelledim. Güncelledikten sonra tekrar açmaya çalıştığımda bu seferde bellek read olamadı hatası almaya başladım. Regedit'ten bu sorunu düzelttim. Ve bu da yetmemiş gibi bu sefer de oyunu açmaya çalıştığımda hiç bir tepki vermiyor. Oyunun adını game.exe olarak değiştirdim, bu sefer çalıştı (sonunda) :D Bu sefer tepki verdi ve imlecim dönmeye başladı. Sonra gene durdu imleç. Görev yöneticisini açıp tekrar başlattım oyunu, görev yöneticisinde arkaplanda açılıp 5.sn sonra kapandığını gördüm.

Bunun sebebi ne sizce? Hayatımda ilk kez bir oyuna para verdim, oyun çalışmıyor. Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Windows 8 kullanıyorsan 8.1'e güncelleyeceksin. Hatta mümkünse Windows 10'a geçeceksin.
  • Oyunun Exe dosyasını kafana göre değiştirdiğinde sorunlar olacaktır.
  • Ekran kartını ve ekran kartı sürücünü belirtmen gerek.
  • Olay görüntüleyicisi'ne düşen hataları paylaşman gerek.
  • Bir de oyun güncel mi? Steam'e eklenebiliyorsa Steam'de aktifleştir ve oradan indir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı