HitmanPro Steam'i virüs olarak algılıyor

Hocam hepsini birlikte kullanmanız iyi olmayabilir. 3 uygulamada tam yetkiye sahip olduğu için hepsi birbirini virüs olarak algılayabilir hem de boş yere bilgisayar yavaşlar.
bilgisayarımda önemli kişisel bilgiler bulunduğundan ötürü böyle bi güvenlik önlemi aldım. siz ne tavsiye edersiniz hocam ?

bilgisayarımda önemli kişisel bilgiler bulunduğundan ötürü böyle bi güvenlik önlemi aldım. siz ne tavsiye edersiniz hocam ?
Hocam sadece Kaspersky kullanın yeterli olacaktır bir sürü programa gerek yok. Bilgisayara virüs girdiğinden şüphelenir iseniz Malwarebytes yükleyip tam tarama yapın. Kaspersky anlık korumada Malwarebytes önünde.

Bilgisayarı yormuyorsa kalabilir bence bir sorun yok.
bilgisayarı pek yormuyor açıkcası. Tavsiyeniz için teşekkür ederim

Hocam sadece Kaspersky kullanın yeterli olacaktır bir sürü programa gerek yok. Bilgisayara virüs girdiğinden şüphelenir iseniz Malwarebytes yükleyip tam tarama yapın. Kaspersky anlık korumada Malwarebytes önünde.
Tamamdır hocam. Tavsiyeniz için teşekkür ederim

HitmanPro antivirüs uygulamam steam.exe yi virüs olarak görüyor. Ne yapmalıyım?

False-positive sana tavsiyem ESET veya Kaspersky olur.

Virüs olmayan programı virüs gibi algılaması. Kaspersky kullanın sistem iyi değil ise ESET veya BitDefender.

BitDefender ağır bir antivirüs tür ben BitDefender çok sistem yediği için Kaspersky'a geçmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı