Hive OS'da RX 6700 XT "xxx-xxx-xxx" olarak gözüküyor

IbrhmCgty

Decapat
Merhaba,
Ekran kartını başta hiç görmüyordu. Farklı sürümleri denedim ve bir şekilde ayarladım fakat şimdi de "xxx-xxx-xxx" şeklinde gösteriyor. Bu şekilde çalıştırmak bir sıkıntı yaratır mı?

SmartSelect_20210509-123708_Chrome.jpg

Doğru diyorsunuz bende de genellikle yüksek görünüyor ancak grafikte doğru görünüyor bende. İlginç bir sistem var başka bir havuza geçip geçmemek arasında kararsızım.

Bende aynı durumdayım Ethermine denemek istiyorum ama ödeme sistemini çok sevdiğimi söyleyemem 😂
Eger gunluk odeme konusunda israrci degilseniz ethermine'a gecmenizi tavsiyede ederim. Ozellikle sizin gibi rig kurarak yuksek kazim gucune sahip madenciler icin ethermine bence her zaman daha avantajli.

Dediginiz gibi binance'da uzun sure boyunca share accept alamadiginiz icin kazancini otomatik olarak dusuyor.

Ethermine'in odemeleri konusunda da sorun yasamadim hic bi zaman. Kazim gucum dusuk oldugu icin 14 gunde bir kere odeme aliyorum. Kazim gucunuz yuksek oldugu icin eger 1 gunde en az 0.1 eth kazabilcek bi kazim gucunuz varsa ethermine'da da gunluk odeme alirsiniz. 1 haftada en az 0.05 eth kazabilcek bi kazim gucunuz varsa haftada 1 odeme alirsiniz. 14 gunde 0.01 eth kazabilcek bi kazim gucunuz varsa 14 gunde 1 odeme alirsiniz.

Eger gunluk odeme konusunda israrci degilseniz Ethermine'a gecmenizi tavsiyede ederim. Ozellikle sizin gibi rig kurarak yuksek kazim gucune sahip madenciler için Ethermine bence her zaman daha avantajli.

Dediginiz gibi Binance'da uzun sure boyunca share accept alamadiginiz için kazancini otomatik olarak dusuyor.

Ethermine'in odemeleri konusunda da sorun yasamadim hiçbir zaman. Kazim gucum dusuk oldugu için 14 gunde bir kere odeme aliyorum. Kazim gucunuz yuksek oldugu için eger 1 gunde en az 0.1 ETH kazabilecek bir kazim gucunuz varsa Ethermine'da da gunluk odeme alirsiniz. 1 haftada en az 0.05 ETH kazabilecek bir kazim gucunuz varsa haftada 1 odeme alirsiniz. 14 gunde 0.01 ETH kazabilecek bir kazim gucunuz varsa 14 gunde 1 odeme alirsiniz.

Ethermine ile denemiştim başta 0,05 ETH yaptım tam ödeme alacagim gün bitexen cüzdan adresimi 1 ay kullanmadığım için kapattı eski cüzdan kodunu tekrar tanımlayamadıkları için alacağım ETH askıda kaldı.

Ethermine ile denemiştim başta 0,05 ETH yaptım tam ödeme alacagim gün bitexen cüzdan adresimi 1 ay kullanmadığım için kapattı eski cüzdan kodunu tekrar tanımlayamadıkları için alacağım ETH askıda kaldı.
Bitexen'in kazigi mi desem sanssizlik mi desem bilemedim. Binance tr eth cuzdan adresime geliyor benim ethereumlar

MSI RX 6700 XT 47mh.
Gigabyte RX 6700 XT 47mh.
MSI RX6800 63mh.
ASUS RTX2070 42mh.

Bu şekilde aldığım değerler.

Binance pool kullanmak mantıklısı Ethermine'mi önerirsiniz?

Güzel değerler hocam kart sıcaklıklarını kontrol et havalandırma iyi olsun. Bir UPS kullan abi kartlar pahalı sıkıntı çıkmasın.
Ethermine pool çok kullanılıyor. Binance havuzunu (pool) çok önermiyorlar hocam.
Ben de Ethermine deyim yazılım olarak da cgminer kullanıyorum. 2 gün önce geçtim yazılıma daha iyi sanki Phoenix yazılımından.

Güzel değerler hocam kart sıcaklıklarını kontrol et havalandırma iyi olsun. Bir UPS kullan abi kartlar pahalı sıkıntı çıkmasın.
Ethermine pool çok kullanılıyor. Binance havuzunu (pool) çok önermiyorlar hocam.
Ben de Ethermine deyim yazılım olarak da cgminer kullanıyorum. 2 gün önce geçtim yazılıma daha iyi sanki Phoenix yazılımından.

Ekran kartları Max 60 dereceyi görüyor fakat bağlantı noktası 74 derece civarında onu nasıl dusurebilirim?

Hive OS kullanırken otomatik OC ayarlarını deniyordum RTX 2070'i 44Mh'a yükseltti normalde 36mh veren bir kart böyle kullanmak karta zarar verir mi sizce?Eki Görüntüle 1017107
Test ettim kart yanıyor. 3080 ile sıcaklıkta yarışır. 6700 Ct özellikle bellekler çok hızlı 100lere çıkıyor. Dikkatli olmak lazım

Geri
Yukarı