Hive OS'da RX 6700 XT "xxx-xxx-xxx" olarak gözüküyor

IbrhmCgty

Decapat
Merhaba,
Ekran kartını başta hiç görmüyordu. Farklı sürümleri denedim ve bir şekilde ayarladım fakat şimdi de "xxx-xxx-xxx" şeklinde gösteriyor. Bu şekilde çalıştırmak bir sıkıntı yaratır mı?

SmartSelect_20210509-123708_Chrome.jpg

MSI RX 6700 XT 47mh.
Gigabyte RX 6700 XT 47mh.
MSI RX6800 63mh.
ASUS RTX2070 42mh

Bu şekilde aldığım değerler.

Binance pool kullanmak mantıklısı ethermine'mi önerirsiniz?

Binance'da arada share düşmüyor, zaman aşımından gelir düşüyor. Belki bir tek bende böyle bir sorun vardır ancak bilemiyorum. Bu durumda Ethermine daha mantıklı görünüyor. Onun da minimum ödeme tutarı bir miktar yüksek. En iyisi deneyerek gözlemlemek.

Binance'da arada share düşmüyor, zaman aşımından gelir düşüyor. Belki bir tek bende böyle bir sorun vardır ancak bilemiyorum. Bu durumda Ethermine daha mantıklı görünüyor. Onun da minimum ödeme tutarı bir miktar yüksek. En iyisi deneyerek gözlemlemek.

Bende Windows yüzünden share sıkıntı oluyor diye Hive OS kurdum Hive OS üzerinde mh stabil fakat share gelmediği için Binance göstergesi çok dalgalanıyor ama Binance ödemesi yüksek gibi Ethermine göre, kazım gücü değişmese 2-3 gün test edeceğim fakat her gün değişiyor aynı sayfadaki gelirler. O yüzden sormak istedim belki test eden birisi vardır yardımcı olur 😂

Bende de aynı şekilde dalgalanma çok fazla oluyor. Linux üzerinde benim cihazım. Kazım gücü sabit olsa da bazen share düşmediği için zaman aşımına uğruyor, ortalama kazım gücü düşünce de geliri düşürüyor. Neden böyle anlamıyorum. Pool sıkıntılı.

Bende de aynı şekilde dalgalanma çok fazla oluyor. Linux üzerinde benim cihazım. Kazım gücü sabit olsa da bazen share düşmediği için zaman aşımına uğruyor, ortalama kazım gücü düşünce de geliri düşürüyor. Neden böyle anlamıyorum. Pool sıkıntılı.

Evet ama şunu fark ettim bazen düşüyor ama bazen benim sistemim 300mh olmasına rağmen Binance 340mh civarı gösterip önceki düşüş oranını toparlıyor gibi sistemim 300mh ise Binance'da 24 saat ortalaması 285-295mh civarı.

Doğru diyorsunuz bende de genellikle yüksek görünüyor ancak grafikte doğru görünüyor bende. İlginç bir sistem var başka bir havuza geçip geçmemek arasında kararsızım.

Yeni konular

Geri
Yukarı