Hız testinde yüksek gözüken internet herhangi bir şey yüklemiyor

XenonV2

Centipat
Daha fazla  
Hız testinde(fast.com) 32Mbps gösteren hızım herhangi bir siteyi veya videoyu açarken çok ama çok yavaş bir şekilde açıyor. YouTube üzerinden meraklısı içine bastığımda 109Kbps gösteriyor bunun nedeni nedir?

Geçmiş olsun hocam, tüm Türkiye bundan şikayetci zaten. Arıyosun internet sağlayıcını bahane uydurup hiçbir işlem yapmıyorlar genede şansını deneyip internet sağlayıcının müşteri hizmetlerini aramalısın bence.

Geçmiş olsun hocam, tüm Türkiye bundan şikayetci zaten. Arıyosun internet sağlayıcını bahane uydurup hiçbir işlem yapmıyorlar genede şansını deneyip internet sağlayıcının müşteri hizmetlerini aramalısın bence.
Alakası yok. Download hızı zaten 32 Mbps çıkıyor demiş bunun ISS ile bir alakası yok.

Alakası yok. Download hızı zaten 32 Mbps çıkıyor demiş bunun ISS ile bir alakası yok.
Download hızı hepimizde internet sitelerinde normal çıkıyor 3 kişi denedik, ancak oyun indirirken veya video izlerken internet aşırı yavaş.(Kendi internet sağlayıcımın fiberi ile bağlanıyorum birde, eve kadar gelip test yaptılar modem değiştiler.)

NetSpeed kullanıyorsan İstanbul ve çevresinde sıkıntı var şu anda. Speedtest ile 81 Mbps çıkan bağlantı hızında bile 144P YouTube videosu açmak durumunda kaldım. Yarın düzelir diye umuyorum.

Download hızı hepimizde internet sitelerinde normal çıkıyor 3 kişi denedik, ancak oyun indirirken veya video izlerken internet aşırı yavaş.(Kendi internet sağlayıcımın fiberi ile bağlanıyorum birde, eve kadar gelip test yaptılar modem değiştiler.)
Bu tarz bir şey yaşıyorsanız zaten sorun ISS kaynaklıdır. Bende download 35 Mbps çıkıyor YT ve oyun indirme olaylarında da yine 35 Mbps olarak geliyor ve kullanılıyor. Yani tüm Türkiye denemez ama bazı kişiler böyle sorunlar yaşıyor.

NetSpeed kullanıyorsan İstanbul ve çevresinde sıkıntı var şu anda. Speedtest ile 81 Mbps çıkan bağlantı hızında bile 144P YouTube videosu açmak durumunda kaldım. Yarın düzelir diye umuyorum.
Evet,
internet sağlayıcım netspeed
Bu sorun bilgisayarınızdan da kaynaklanıyor olabilir. Sisteminiz nedir ? Windows HDD'de mi kurulu ?
Windows HDD'de kurulu ama tek bilgisiyar üzerinden değil realme 6, redmi note 9 pro, iphone 11 de de aynı sorun var.

Geri
Yukarı