Hızlı bir şekilde nasıl kilo alınır ?

Saykopat1

Hectopat
Daha fazla  
Hızlı bir şekilde kilo almak istiyorum. Çocukluğumdan beri zayıfım ve şimdi boyumda uzun olduğu için çok zayıfladım. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burdan alacağın yorumun bilgisizliği ölümüne yol açabilir. Bu yüzden böyle konuları burdan değilde 6 yıl bunun eğitimini gören bizden daha iyi insan vucudunu tanıyan doktorlardan ögrenmelisin. Ailenden onay al, ondan sonra aile doktorunuza veya bir diyetisyenden randevu alıp yanına git.

Nasıl hızlı kilo alacağın bünyene ve metabolizmana göre değişir. Mesela ben 18 yaşımdayım, boyum 1.78 ve 50 kiloydum, sadece denemek amaçlı 1 aylığına XFİT spor merkezine gittim, 1 ay boyunca ağırlık falan çalıştım ve antrenmanlardan sonra karbonhidrat tozu (gainer) kullandım ve 50 kilodan 60 kiloya ulaştım ama 1 ay sonrada bir daha gidemedim çünkü param ve zamanım yoktu ileride nasip olursa 3 ay daha gideceğim.

Burası sağlık forumu değil dostum, tavsiye verirsek ve kendine zarar verirsen biz sorumlu oluruz. Konu kilit.

Bence tavsiye veriyoruz. Tavsiyeye uyup uymaması kendi elinde. Aklıma ilk okulda öğretmenim dediği bir söz geldi. Bana ''Arkadaşın sana camdan atla dese atlayacak mısın?'' demişti. Burada da aynı durum söz konusu. Bizden tavsiye alırsın kafana uyanı uygularsın.

Öğünlerini karbonhidrat üzerine yoğunlaştır dostum. Haftalık programlar var internette bul ve onlara uy. Baktın bir değişiklik yok, gıda takviyesi için sana bir kaç şey önereceğim.

Deli gibi yemek yiyeceksin.
Dostum görüyorum ki forumda yenisin ve biraz eski bir konuya cevap yazmışsın. Cevaplarını yazmadan önce tarihlerine bakarsan ve Türkçe imla kurallarına uygun cevaplar yazarsan senin için daha faydalı olur. Bunlar forumda ceza sebebidir. Forum kurallarını okuyup devam etmeni öneririm. Kurallara buradan ulaşabilirsin: Technopat Sosyal Kuralları İyi günler dilerim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı