Hızlı orta boy mouse pad önerisi

Fırat_Kaya

Decapat
Merhaba. SteelSeries QCK medium mouse pad aldım ama nedense sürtünmesi fazla geldi. Oyuncu değilim yazılım ile uğraşıyorum. Kullandığım mouse MX Master 3 biraz ağır bir mouse bu yüzden mouse padimin kaygan olması benim için daha iyi olacağını düşünüyorum. Uygun fiyatlı kaygan medium boy bir mouse pad önerebilir misiniz?

Merhaba. SteelSeries QCK medium mouse pad aldım ama nedense sürtünmesi fazla geldi. Oyuncu değilim yazılım ile uğraşıyorum. Kullandığım mouse MX Master 3 biraz ağır bir mouse bu yüzden mouse padimin kaygan olması benim için daha iyi olacağını düşünüyorum. Uygun fiyatlı kaygan medium boy bir mouse pad önerebilir misiniz?

Güzel mouse Pad'dir tavsiye ederim aşınsa bile sensörde titreme yapmıyor ama boyutu küçük olduğundan değiştirdim ben.

@Takeshi Kovacs hocamın önerdiği mouse pad alınabilir. Onun dışında HyperX Fury S Speed de alabilirsiniz. Kayganlık olarak QCK ve Fury S Pro'nun ortasında diyebiliriz. En kayganı HyperX Fury S Pro, en yavaşı SteelSeries QCK, ortası Fury s Speed.

HP Omen ile HyperX Fury s Pro arasında kaldım. HyperX aradaki fiyat farkının hakkını verebilir mi? Tekrar belirtiyim oyuncu değilim. Ama SteelSeries QCK kadar yavaş bir mouse pad günlük kullanımda rahatsız ediyor.

HP Omen ile HyperX Fury s Pro arasında kaldım. HyperX aradaki fiyat farkının hakkını verebilir mi? Tekrar belirtiyim oyuncu değilim. Ama SteelSeries QCK kadar yavaş bir mouse pad günlük kullanımda rahatsız ediyor.
Bence aradaki fiyat farkına değer. HP markalı bir pad kullanmadım fakat eşdeğer fiyatta muadil bir üründen Hyperx'e geçtim. Kesinlikle farkını hissettiriyor. 1 yıldan fazladır kullanıyorum hiç yavaşlama hissetmedim.

S Pro biraz daha pürüzlü bir yapıya sahip ve çok hızlı. Beni rahatsız etmişti. S Speed'in yüzeyi kaliteli değil diyorlardı ancak ben beğendim açıkçası. Şu an elimde QCK Large ve Fury S Speed var, dediğim gibi öncesinde S Pro'yu da kullandım. Bu pad ikisinin tam ortasında. Ne çok hızlı ne de çok yavaş. Üçünün arasından en beğendiğim Fury S Speed oldu benim. Yine de tercih sizi tabii, şimdiden hayırlı olsun.

Geri
Yukarı