Hızlı şarj özellikle şarj aleti önerisi

görkemsp

Kilopat
Daha fazla  
iPhone için hızlı şarj önerisi arıyorum. Gidip orijinal mı almak mantıklı AirPods ile uyuyor normal kendi şarjım Type-C değil normal USB girişli kendi 5W olanı.

iPhone için hızlı şarj önerisi arıyorum. Gidip orijinal mı almak mantıklı AirPods ile uyuyor normal kendi şarjım Type-C değil normal USB girişli kendi 5W olanı.
Ben Apple Store’dan telefona beraber aldım. O gün bu gündür kullanıyorum. Daha bir sorun yaşamadım. Yeteri kadar hızlı şarj ediyor. Birde 40-50W hızlı şarj alsan bile telefonun çekebildiği kadarını kullanıyorsun. Benim cihazım iPhone 11 ve 20W olan şarj adaptörünü kullanıyorum. Sonuç olarak bana yetiyor.

Ben Apple Store'dan telefona beraber aldım. O gün bu gündür kullanıyorum. Daha bir sorun yaşamadım. Yeteri kadar hızlı şarj ediyor. Bir de 40-50W hızlı şarj alsan bile telefonun çekebildiği kadarını kullanıyorsun. Benim cihazım iPhone 11 ve 20W olan şarj adaptörünü kullanıyorum. Sonuç olarak bana yetiyor.

Hacı mesela bende onu düşündüm illa orijinal mi almak lazım yoksa. iPhone 8 kaç wat çeker ben pek anlamam o kısımdan 30W yeter mi bir de orijinal illa şart mı AirPods Pro icinde kullanacağımda.

Orijinal almak zorunda değilsiniz. Spigen, Baseus gibi markaların da Apple onayı olan şarj aletleri ve kabloları var.

Geri
Yukarı