Hobi Önerisi

ipucu

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, yaz boyu evdeyim ve fazlasıyla sıkılıyorum. Benim için önerebileceğiniz uğraş var mıdır?

Edit: Dışarıda yapılan hobi istemiyorum. Ev içinde yapabileceğim şeyler olursa iyi olur.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa evde durduğunuz için canınız sıkılıyor. Yüzmeye falan gidebilirsiniz veya bisiklet falan sürebilirsiniz. Eğer denize yakınsanız balık tutmaya gidebilirsiniz. Özellikle balığa gittiğinizde yanınızda bir arkadaşınız falan varsa 6-7 saat çok hızlı geçiyor. Tavsiye ederim. Bana kalırsa evde yapılacak hiçbir şey yok. Bu yüzden canınız sıkılıyor.

Ben evde durmamaya çalışıyorum. Evde durunca da burada takılıyorum. Bisiklet sürebilir, basketbol gibi sporlarla ya da fitness işleriyle uğraşabilirsiniz. Kitap okumayı ihmal etmeyin.

Eğer evden çıkmak istemiyorsanız kitap okuyun. Kendi çapınızda evde basit spor hareketleri yapın en azından vakit geçer. Ama diğerlerinin de dediği gibi bence evde kalmak bir yerden sonra sıkıyor (kendimi de sayıyorum). Her akşam eğer varsa arkadaşlarınızla çıkıp bir parkta vs. oturabilirsiniz. Bir spor salonuna gitmeye başlayabilirsiniz. Eğer hali hazırda bisikletiniz varsa her akşam dolaşılabilir bence.

-Ebru Sanatı ( Kesinlikle öneririm )
-Maket-Minyatür ( Dikkat gerektiren zevkli bir hobi )
-Origami
-Seramik hamuru ( Hamaratlı hobiciler için vazgeçilmez bir hobidir )

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı