Hobi önerisi

ı love you

Hectopat
Oyun oynamayı çok seviyorum fakat artık kendime başka hobiler arıyorum. Siz ne gibi şeyler yapmaktan zevk alıyorsunuz ve önerdiğiniz hobiler neler?

Enstrüman öğrenin. Gitar veya piyanoyla başlayabilirsiniz. Başlangıçları biraz zordur ama temel birkaç kuralı öğrendikten sonra gerisi gelir.

Enstrüman öğrenin. Gitar veya piyanoyla başlayabilirsiniz. Başlangıçları biraz zordur ama temel birkaç kuralı öğrendikten sonra gerisi gelir.
Gitar öğrenirken nereden başlamak gerekir? 2 ay önce aldığım gitarım halen öylece duruyor. Bu arada yeni konu açmak yerine buraya sormamın sebebi konu sahibinin de işine yarayabilir.

Göz atmanızı öneririm. Bayağı fikir atıldı ortaya.

Gitar öğrenirken nereden başlamak gerekir? 2 ay önce aldığım gitarım halen öylece duruyor. Bu arada yeni konu açmak yerine buraya sormamın sebebi konu sahibinin de işine yarayabilir.
2011 yılında gitara başladığımda Bora Ulusoy'un "Yeni Başlayanlar İçin Gitar Metodu" adlı kitabını almıştım. Aslında işe yaramıştı. Hatırladığım kadarıyla içinde ısınma niyetinde parçalar vardı. Ayrıca bir adet CD bulunuyordu. Duygulandım be. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı