Hobi Tavsiyesi

YasirHoca

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Evimde kendime ait ufak bir odam var evli ve 1 oğlan babasıyım. Aynı zamanda memurum. İşimden arta kalan zamanlarda ve hafta sonları vakit geçirebileceğim işler yapmayı planlıyorum. Elimin yatkın olduğu noktalar elektrik işleri, ahşap ve alçı işleri. Bunlarla ilgili ne gibi öneriler verebilirsiniz? Özellikle elektroniği bir şeylerin içini açıp onları tamir etmeyi çok seviyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisini de denerim. :) Kafamda bir kaç fikir var aslında. Kendi oğluma ahşap oyuncaklar yapabilirim gibi geliyor. İnternet üzerinden alışveriş yapmayı düşünüyorum daha uygun oluyor keza Bilecik'te malzeme bulmak sorun olabiliyor. Önerebileceğiniz bir site var mı?

Hazır alçı kalıpları alıp birtakım heykel tarzı dekorasyon eşyaları oluşturabilirsiniz hocam. Ayrıca 3 boyutlu yazıcınız varsa yararlanabilirsiniz. Daha yazılımsal olsun derseniz C++, Python tarzı yazılım dillerini öğrenebilirsiniz internette hazır videoları mevcut. Şimdiden kolay gelsin, sizin gibi kendine vakit ayıra(bile)n insanları görebilmek mutlu etti beni :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı