Hoca soruyu bilemediğim için dersten attı

Haklı. Çünkü öğretmen.

Doğru mu, değil. Yapılmalı mı, yapılmamalı. Yönetmeliğe uygun mu, kesin olarak bilmesem de hiç sanmıyorum. Şikayet etse bir şey yaparlar mı, it iti ısırmaz.

Yönetmeliğe uygun değil bir saygısızlık bulunmamış sadece soruyu yapamamış saygısızlık olsa da disiplin kuruluna vermeli dersten atması çok yanlış.

Akif düzgün bir öğretmen. Arada fark var.

Kim olursa olsun haklı bulmuyorum. Eğer sen o okuldan mezun olup ve eğitim formasyonu alıyorsan hakkını vermen lazım.
Ama ne yazık ki adam akıllı bir eğitimci bulmak zor. Yeni nesil öğretmenlerden umutluyum ben.

Herhangi bir öğrencinin eğitim hakkı ne olursa olsun kısıtlanamaz. Dersten öğrenci atmak hem iç hukukumuza hem de uluslararası sözleşmelere göre suçtur.
Haklı. Çünkü öğretmen.

Doğru mu, değil. Yapılmalı mı, yapılmamalı. Yönetmeliğe uygun mu, kesin olarak bilmesem de hiç sanmıyorum. Şikayet etse bir şey yaparlar mı, it iti ısırmaz.
Öğretmen olması istediğini yapmasına imkan tanımıyor. Bu düşüncenizden kurtulun.

Çünki öğretmen kadar saçma bir savunma olacağını düşünmüyorum, öğrencisini herkesin önünde rezil etme hakkı yok.
Ortada savunma yok. Hocayı haksız kılabilecek kişiler üstleridir. Üstü müsünüz, hayır. O zaman hocaya haksız demekte haksızsınız.

Benim yaşadığım ülke böyle işliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı