Hocalar çok sinir edici davranıyorlar

Hayıflanmanın size bir yararı olmayacaktır; iyisiyle/kötüsüyle yerinizde saymış oluyorsunuz.

Mümkünse sitem etmeyi bir kenara bırakıp, işlerinize nasıl daha iyi yoğunlaşabileceğinizin planını yapın. En nihayetinde, belirli bir yol katettikten sonra öğretmenlerinize sitem etmeye devam edebilirsiniz; lâkin şu anki tutumlarınız, sizi işlerinizi yapmaktan alıkoyabilir, ki koyduğunu düşünüyorum.

İstediğiniz kadar hayıflanıp sitem edin; o öğretmenlerinizden bir şey eksilmeyecek; ama siz bu tutumlarınızı, aynı olduğu gibi sürdürmeye devam ederseniz; uzun vadede sorunlarla baş başa kalacaksınız.

Hayıflanmanın size bir yararı olmayacaktır; iyisiyle/kötüsüyle yerinizde saymış oluyorsunuz.

Mümkünse sitem etmeyi bir kenara bırakıp, işlerinize nasıl daha iyi yoğunlaşabileceğinizin planını yapın. En nihayetinde, belirli bir yol katettikten sonra öğretmenlerinize sitem etmeye devam edebilirsiniz; lâkin şu anki tutumlarınız, sizi işlerinizi yapmaktan alıkoyabilir, ki koyduğunu düşünüyorum.

İstediğiniz kadar hayıflanıp sitem edin; o öğretmenlerinizden bir şey eksilmeyecek.
Biliyorum. Bunları eksik sayfaları tamamladıktan sonra yazdım. Belli 3 planım var. Günde kaç sayfa çözeceğimi planladım. Onları da 3 plana ayırdım. Bugün planladığım için yarının durumuna göre birisine uyacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bize matematikçi ödev veriyordur en fazla.

Şaka mı, ironi mi? Ciddi ciddi yazmadığını düşünmek istiyorum.
Maalesef ciddi :(
Benim kuzenim şu an 6. sınıfta haftada 130 sayfa çözüyor sen düşün ben sadece günde matematikten 130 çözüyorum.
Kuzenin işi daha zormuş.
Kitap, vb şeyler aldırmak en son yasaklanmıştı diye hatırlıyorum.
Kendi kitabı değil. Rasyonel Yayınları'nın.

Yeni konular

Geri
Yukarı