Hocanın telefona el koyması yasal mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mert Atakann

Decapat
Yer
Medellin
Bilmem kaçıncı yüzyıldayız hala telefona el koyuyorlar ya kafayı yersin tamam derste alırsın elinden kızarsın amenna fakat tenefüslerde karışamazsın.

XEfe.Bey

Centipat
Bilmem kaçıncı yüzyıldayız hala telefona el koyuyorlar ya kafayı yersin tamam derste alırsın elinden kızarsın amenna fakat tenefüslerde karışamazsın.

İki arkadaşlarıma bakın benim pahalı telefonum var görün diye hava atmaya götürüyorsunuz sonra telefon patlıyor çatlıyor tamam bende götürüyorum ama derslerde masamın üstüne koyarım durur o telefon tenefüs çalınca oynarım.

XEfe.Bey

Centipat
Ne alaka? Hahahaha.

Arkadaşım iPhone kullanıyordu her ders yanımıza gelip o telefonu bir gösterirdi en sonunda ekranını kırdı sevinmiyorum tabii ki ama yaptığı doğru değil sonuçta çoğu kişinin telefonu yok özendiriyor insanları.

Mert Atakann

Decapat
Yer
Medellin
Arkadaşım iPhone kullanıyordu her ders yanımıza gelip o telefonu bir gösterirdi en sonunda ekranını kırdı sevinmiyorum tabii ki ama yaptığı doğru değil sonuçta çoğu kişinin telefonu yok özendiriyor insanları.

Bu sizin düşünceniz benim de iphonem var IPhone'nın olması havalı bir şey değil şu algıdan vazgeçin artık böyle oldukça gelişmeyeceğiz ülke olarak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı