Hocanın yanında küfür ettim

demoknight

Femtopat
Katılım
10 Ekim 2021
Mesajlar
13
Yer
İskoçya'da Bir Dağın Eteklerinde
Merhaba arkadaşlar liseye yeni başladım 9. sınıf öğrencisiyim bugün hoca akıllı tahtada yazı yazdırıyordu. Ben de yazıyı büyütmek için tahtaya kalktım büyütmeye çalıştım ve büyümeyince bir küfür ağzımdan kaçtı. Bir anda hocada yanımda oturuyordu ve kalktı bir anda ayağa. "Ne diyorsun lan?" diye üstüme yürüdü. Hocadan bayağı özür diledim anamın babamın mesleğini falan sordu kusura bakmayın falan diye biraz yalvardım. Bütün sınıfın da velileriyle telefonda görüşmeyi planlıyor o dersten beri kalbim küt küt atıyor ve stresten duramıyorum. Sizce ne olabilir anneme babama söylemesinden korkuyorum.

Aşırı kızsaydı müdürün yanına gönderirdi, ucuz yırtmışsın.
 

NyanKa

Picopat
Katılım
22 Ocak 2021
Mesajlar
150
Yer
Denizli
Hiç unutmam ortaokulda zevkine yerde bulduğum kalemi camdan aşağı atmıştım. Hocanın kafasına gelmiş (en korkunç hocalardandı.). Sonra camdan aşağıya baktım hoca gel gel yaptı. İndim aşağıya dedi sen mi attın bende ben atmadım dedim. Ama ben korkudan nasıl yeminler ediyorum falan sonra tüm sınıfı aşağıya çağırdı birisi o yaptı diye söyledi. Hoca çok kızmıştı ağlaya ağlaya kağıda hatamı anlatan bir not yazdırmıştı. Sonra sana disiplin cezası verilecek falan dedi. 1 hafta korktum ama hoca bir şey yapmadı çağırmadı da.
 
Katılım
23 Ağustos 2020
Mesajlar
278
Çözümler
1
Yer
Balıkesir, Edremit
Korkutmak için söylüyorlar kız arkadaşım var sınıflarda durmak normalde yasak hoca geldi dışarı çıkın vs gibi laflar etti üstünede sarmaş dolaşsınız dedi tam dışarı çıkarken disiğlin kurulunu toplamak lazım bu böyle olmaz fln dediler 1 aydır toplanan birşey yok.
 

Lynx20

Picopat
Katılım
9 Haziran 2021
Mesajlar
553
Bende böyle bir durum yaşamıştım hoca annemin babamın mesleğini sordu bende afallasın diye babam milletvekili, annem avukat dedim tamam dedi derse devam etti 🤠.
 

NoUsername

Picopat
Katılım
31 Ağustos 2021
Mesajlar
415
Çözümler
7
Hocanın yanında etmemeye çalışın. Fakat sizin hoca biraz abartmış. Küfür edebilirsin fakat başkalarının yanında etmek onları rahatsız edebilir. Bir şey yapacağını sanmam.
 

420_T

Decapat
Katılım
30 Mart 2020
Mesajlar
1.112
Makaleler
2
Çözümler
16
Uzun yıllar önce ilkokuldayken sınıf arkadaşım hocanın anasına sövmüştü, hocanın onu kulaklarından havaya kaldırışı hala gözlerimin önüne gelir.
 
Yukarı